dla dzieci i o dzieciach

Złe i lepsze wspomnienia

Każdy z nas kiedyś był dzieckiem i w dorosłym życiu pozostały z czasem powiązane różne przeżycia. Nie mam co prawda wehikułu czasu choć żałuję, jednak razu pewnego w czasie całkiem niewinnych najzwyklejszych zakupów na stoisku z odzieżą…

Miękka i przewiewna bawełna body Green Baby zapewnia komfort maluchowi

Autor: Zielone Dzieci
Źródło: Zielone Dzieci

Wiadomo, że dzieciaki szybko rosną. Ciuszkowe sprawunki są więc dosyć częste. A to dzieciak uszkodzi do imentu swoje dziecięce skarpetki czy rajstopy dziecięce, a to już wszystko za małe (rajstopy dziewczęce).
W takich właśnie okolicznościach pomagałem pewnej mamusi podczas wyboru szlafroków dziecięcych dla jej dwójki dzieciaczków. Powróciło do mnie nieoczekiwanie dawno już zapomniane szczeniactwo. Przypomniała mi się mam pojęcia czemu, moja zabawka sprzed 30 lat – postać niedużego gumowego nurka z zielonymi butlami tlenowymi. Muszę przyznać, iż zrobiło mi się ciepło na sercu. Co najbardziej niezwykłe, poczułem aromat mydła w dzisiejszych czasach już nie dostępnego na rynku!

Tak to rozpamiętywałem sobie dawne czasy, oglądając najmodniejszą linię szlafroków dziecięcych z obrazkami modnych obecnie kreskówek dla dzieci (podomki dla dzieci).
Kolejny przystanek to dział pełen ciuszków w sportowym stylu. Jak wszem i wobec jest wiadomo, maluchy muszą dużo się gimnastykować w dowolny sposób albowiem sport hulajnogi do trików to zdrowie a jedną z najprzyjemniejszych dyscyplin jest pływanie. Konieczne więc jest kupno strojów kąpielowych dziecięcych. Pozostał tylko powrót aby kupić rajstopy dziecięce (czyli koszmar ze snów chyba każdego niedużego człeka) i to jest to wspomnienie, które jest właśnie jednym z tych mniej przyjemnych …

admin

View more posts from this author