dla dzieci i o dzieciach

Zdrowie dziecka: dobre produkty dla niemowląt

Gdy spodziewamy się dziecka musimy zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubrań, kosmetyków, przyborów pielęgnacyjnych potrzebnych maluchowi. Oprócz standardowych punków takich jak śpioszki, balsamy, pieluszki i wanienka, warto także wzbogacić wyprawę w inne gadżety, które zapewnią dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz higieny.

sklep z zabawkami

Autor: Dafi
Źródło: Dafi

Sprawdzamy, które propozycje zasługują na uwagę.
Chłopczyk

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa higiena jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, szczególnie w pierwszych miesiącach jego życia. Szczególną dbałością rodzice muszą wykazać się podczas przygotowywania mleka i innych posiłków. Woreczki do sterylizacji to łatwy i szybki sposób na wyeliminowanie zarazków i bakterii. Woreczki do sterylizacji, które umieszcza się w kuchence mikrofalowej znakomicie zastępują klasyczne sterylizatory. Są idealne do sterylizacji butelek, smoczków, a nawet laktatorów oraz innych produktów dla noworodków. Jeden woreczek można wykorzystać około 20 krotnie. Małe wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie oraz bezproblemowe stosowanie również poza domem. Poza tym komplet woreczków jest tańszy niż elektryczny sterylizator.
woreczki do sterylizacji

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dla zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka ważna jest nie tylko sterylność butelek, lecz także właściwy dobór smoczków. Tu z pomocą przychodzą smoczki do butelek Tommee Tippee. Wyjątkowe smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi oferta Closer to Nature, przygotowana we współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji, tak by smoczki naśladowały miękkość matczynej piersi oraz naturalną elastyczność. Tego typu smoczki będą najlepszy, kiedy mama chce łączyć karmienie piersią i butelką. Co więcej idealna prędkość przepływu mleka zapobiega zakrztuszeniom.

Jeśli zaprezentowany artykuł zabrał Cię w nieznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, ponieważ możesz zgłębić pozostałe informacje tutaj (https://i-posciel.pl/) – wejdź na ten link oraz poczytaj więcej.

Marka Tommee Tippee zapewnia także szeroki wybór smoczków uspokajających, jak również kubeczków dla starszych dzieci.

Uwagę zwraca również propozycja pojemników na pieluchy. Pojemniki wyposażone są we wkłady, które za sprawą wielowarstwowej folii blokują brzydki zapach i zabijają zarazki. To najbardziej higieniczny sposób przechowywania brudnych pieluszek.

admin

View more posts from this author