misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: zabawy

Innowacyjne zabawki jako niespodzianka dla dużych jak również małych dzieci.

rollercopter
Trwałym kłopotem przed zbliżającymi się uroczystościami staje się Wybór dobrego prezentu.Zazwyczaj zakup uwarunkowany jest od kwoty którą możemy na nią przeznaczyć. Technologia i standardy poszły natomiast tak do przodu, że niżej prezentujemy tylko przykładowe gadżety mogące wesprzeć przy wyborze.
Continue Reading article

Planszówki logiczne – idealne wykorzystanie wolnego czasu

Gra planszowa
Trudno jest aktualnie oderwać dzieci od komputera. Ponadto – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to również swoim pociechom. Nie tak dawno najważniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na trzepaku, podchody czy zwyczajna huśtawka.
Continue Reading article
Continue Reading article
Continue Reading article

W jakich miejscach bawią się dzieci

plac zabaw
Na pewno każdy rodzic bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważnym miejscem dla dzieci są różne place zabaw. Spędzanie na nich czasu w każdym przypadku jest dla nich fantastyczną rozrywką – dlatego też właśnie trudno raczej byłoby dziwić się temu, że od wielu już lat miejsca tego typu są budowane praktycznie we wszystkich okolicach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że obecnie wyglądają one już trochę inaczej niż te, które wszyscy znamy ze swojego własnego dzieciństwa.
Continue Reading article