dla dzieci i o dzieciach

Wyprawka dla noworodka – o czym nie można zapomnieć, aby podarować swojemu szkrabowi wszystko, co najlepsze

Niedługo przyjdzie na świat wasze dziecko? To cudowna wiadomość. Na pewno poczyniliście już pierwsze przygotowania i rozpoczniecie aranżować pokój dla malucha. Powinniście również zrobić wyprawkę, by noworodkowi niczego nie zabrakło w pierwszych dniach jego życia, choć najistotniejsza jest rzecz jasna obecność rodziców.

Jednakże odpowiednio przygotowana wyprawka bez wątpienia pomoże wam odpowiednio zająć się maleństwem i nie będziecie zmuszeni biec do sklepu, ponieważ zapomnieliście o przewijaku czy tetrowych pieluchach. Co w związku z tym musi być na liście?

dzieci podczas zabawy

Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Nade wszystko są to ciuszki.

Ten wpis wydał Ci się intrygujący? Masz ochotę na więcej wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj komplet do łóżeczka z warkoczem w podany link.

Dużo rodziców wybiera markowe ubranka dla dzieci (idź do mojej strony), gdyż chcą, by już od najmłodszych lat ich pociecha miała stylowe wdzianka. Wiadomo, że ciuszki znanych producentów uszyte są z najlepszej jakości materiałów, zatem niekoniecznie jest to tylko zachcianka. Jeśli nie możemy sobie na nie pozwolić, nie przejmujmy się. Ubranka nie muszą być kosztowne, istotne, by były dobre dla naszego malucha.

Patrz na naturalne, delikatne materiały, brak niepotrzebnych guziczków i suwaczków, jak również łatwość nakładania i zdejmowania ubrań z dziecka. W szczególności, kiedy to twoja pierwsza pociecha i nie masz doświadczenia w ubieraniu takich maleństw. Drugim elementem są kocyki dla niemowląt, gdyż bobas nie może marznąć. Ponadto, w wyprawce muszą się rzecz jasna

noworodek

Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com

znaleźć pieluszki i kosmetyki wykorzystywane do pielęgnacji niemowlęcia, w tym różnego typu oliwki, szampony, pudry, mydełka i kremy na odparzenia. Rodzice muszą też pomyśleć nad przyborami do karmienia. Znakomicie sprawdza się podgrzewacz do butelek, który upraszcza życie i umożliwia szybciej wejść do łóżka, gdy maluch zgłodnieje w nocy. Na liście należy również umieścić butelki do karmienia, smoczek i poduszkę do karmienia piersią, jakiej przymioty z pewnością błyskawicznie docenimy.

Jeśli wpiszesz na listę wszystkie powyżej nadmienione produkty, twojemu maluchowi niczego nie zbraknie. Nie zapominaj, by kupować najlepszej jakości artykuły i ubrania z miłych, delikatnych materiałów, ponieważ skóra noworodka jest bardzo wrażliwa oraz nic nie powinno jej podrażniać.

admin

View more posts from this author