misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Wymarzony prezent na osiemnastkę swojej dojrzewającej pociechy

Tort urodzinowy
Osiemnaste urodziny to bardzo ważna data w naszym życiorysie – przecież wreszcie jesteśmy pełnoletni! Mamy okazję kupować alkohol, sięgać po papierosy, brać ślub, założyć firmę, rzucić naukę albo zrobić prawko. W sumie wyłącznie zrobienie prawka jest racjonalne w tym wieku… Rodzice powinni starać się uczcić fajnie ten fantastyczny dzień. Zastanówmy się w tam razie co robić, aby sprawić dziecku – w dalszym ciągu jest dzieckiem, przynajmniej dla swoich rodziców, dużą przyjemność. W końcu przydałoby się zakupić coś innego, niż wszystko!

Tort urodzinowy
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Może idealny prezent na 18 to po prostu sfinansowanie kursu na prawo jazdy? Tego typu szkolenia są stosunkowo znacznym wydatkiem, zatem bardzo możliwe, że tak czy siak nasza dorosła już pociecha tak czy siak poprosi nas potem o pieniądze. Można w takim razie powiedzieć, iż prezentując akurat kurs na kierowcę, tak jakby mamy możliwość zaoszczędzić pieniądze. Co prawda wiadomo, że ciężko jednoznacznie powiedzieć, iż warto oszczędzać na co prawda dorosłym, lecz nadal dziecku, ale przecież jakby nie patrzeć, w zasadzie trudno sądzić, że mamy dużo wiele kasy. W większości przypadków tak w istocie jest.

Należy również zapamiętać, iż chociaż bardzo często znaczny problem z osiemnastką mają także chrzestni. Zatem przydałoby się, aby oni również kupili coś fajnego. Być może coś złotego? Złota moneta, przykładowo 1/10 uncji, niewątpliwie nie jest tania, ale można powiedzieć, że najczęściej 18-latek będzie uradowany. No przy założeniu, iż jest inteligentny, czyli uzmysławia sobie jak bardzo istotnym kruszcem jest złoto. Tak naprawdę złoto to perfekcyjny prezent na 30, 60 urodziny, po prostu na każdą okazję.

Bardzo dobrym pomysłem jest także choćby organizacja urodzin – w większości przypadków to właśnie osiemnastka jest taką imprezą do której młodzi bardzo długo zwykli się przygotowywać. W sumie fakty są takie, że KRS organizacje pożytku publicznego fantastycznej osiemnastki, która przejdzie niemalże do historii, będzie przez wiele lat mile wspominana przez zaproszonych, jest niemałym kosztem. Co prawda kasy nigdy za wiele, ale rodzice i chrzestni muszą wiedzieć, iż przecież w rachubę wchodzi niezmiernie znacząca impreza. W sumie jedna z kilku najważniejszych w autentycznie całym życiu!