dla dzieci i o dzieciach

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że by zachować szczupłą sylwetkę, trzeba kilka razy w tygodniu ćwiczyć

W zdrowym ciele zdrowy duch — tak głosi stare polskie motto. Jest ono w zupełności prawdziwe.
ćwiczenia wydają się być jednym z głównych czynników, które pomagają nam utrzymać szczupłą figurę i zdrowie na długie lata.

krem

Autor: CityTree עץבעיר
Źródło: http://www.flickr.com

Ci, którzy trenują regularnie, powtarzają, że plusów płynących z tego typu treningu jest o wiele więcej. W czasie wysiłku fizycznego uwalnia się w organizmie endorfina, czyli hormon szczęścia. Nie musimy się w takim wypadku opychać słodyczami, aby poczuć zadowolenie. Codzienne treningi mają więc wpływ pozytywnie na naszą psychikę oraz na nasze ciało. Kolejne plusy. Dlaczego zatem jest tak wiele osób, które za każdym razem starają wymigać się od jakiejkolwiek aktywności fizycznej? Pewnie jest to kwestia lenistwa, które było utrwalone przez całe życie. Jeżeli ktoś ciągle siedział przed komputerem, to ciężko mu będzie skłonić samego siebie do ruchu. Powinniśmy więc mocno się zmotywować, nie przesuwać treningu na tak zwane wieczne „od poniedziałku” i zacząć małymi kroczkami. Nie wolno przy pierwszym treningu wymagać od siebie zbyt wiele, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Dlatego powinniśmy rozkręcać się powoli.

Jeśli ciekawi Cię niniejszy artykuł, to bez wahania kliknij tu oraz przeczytaj dodatkowo inny równie absorbujący news kolumbia excelso.

Można wybrać indywidualne treningi takie jak basen albo jazda na rolkach. Jeśli jednak lepiej czujemy się w grupie i jesteśmy wówczas bardziej zmotywowani do częstych treningów, to należy iść na przykład na aerobik albo zumbę.

Dla ludzi, którzy preferują coś spokojniejszego, świetnym wyjściem będzie dla przykładu joga. Rozciągniemy swe mięśnie oraz zaczniemy tracić zbędne kilogramy.

admin

View more posts from this author