dla dzieci i o dzieciach

To istotne, by doceniać każdy dzień. To wyrażanie respektu dla kogoś bliskiego, jak i dla samego istnienia

Nie w każdym przypadku finał podróży jest najistotniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, osiąganie nowych szczytów, przebywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze również pogoń za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się chwilą obecną, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy sobie wcześniej. Życie rzuca czar na każdego z nas i nie do końca wszystko można zaplanować. Najważniejsze to obchodzić ważne wydarzenia, świętować każde z nich, zupełnie, jakby były ostatnie.

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Autor: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl

To pewna radość życia, powstaje ona z poglądu, że nic nie jest wieczne, należy więc traktować każdą chwilę, jakby byłą ostatnią. Nie znamy przecież dnia, ani godziny, i być może jest to smutne, lecz jeśli mamy na to znikomy wpływ, to lepiej myśleć o pozytywnej stronie mocy.zobacz portal (sesja ciążowa – http://digital-motion.pl/sesja-ciazowa/)Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zaznaczone w jak najwidoczniejszym miejscu, nawet to niemiłe wydarzenie, o którym nie chcemy wspominać. One bowiem, jak i inne zdarzenia budują nasze życie, takim jakie właśnie było.

Bez aberracji, zupełnie szczerze, ścieżka od początku do końcu. Nie ma ludzi całkiem idealnych, co widać po właśnie takich przejściach życiowych, nawet najszlachetniejszy człowiek czasami może być draniem i na odwrót. Nie powinno się więc oceniać ludzi po drobnych gestach i drobnych wpadkach. Oczywiście, że budują one pewną opinię o danym człowieku, każda osoba to bardzo skomplikowany, twór wielowymiarowy. Pamiętajmy jednak, aby w życiu naszym świętować chwile.

Zbliża się jakieś wydarzenie przygotujmy piękne urodziny dla dzieci, link do artykułu: , niech poczują magie takiej chwili, niech poczują, tą wyjątkowość.http://angelka.pl/ (zobacz portal Angelka Photography wejdź)Nadchodzi ślub, przygotujmy ładne zaproszenia ślubne (więcej), przecież to być może jedyne takie wydarzenie w ciągu naszego życia, warto podejść do tego z odpowiednim szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To zbliża nas do idealnego życia, w trakcie którego przeżywamy czynnie wszystkie wydarzenia jednak wiedząc, iż nie jest nam to dane na zawsze. Dlatego więc warto cieszyć się z tego powodu, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.

admin

View more posts from this author