misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

W życiu niekiedy zdarzają się momenty, że przeciążymy swoje mięśnie lub poobijamy się gdzieś – musimy wówczas łagodzić ból

smoczki
W życiu łatwo o wypadki – te niewinne zdarzają się dość regularnie. Jesteśmy wówczas poobijani i dają o sobie znać krwiaki. Należy na taką ewentualność w mieszkaniu mieć coś, co szybko pomoże nam zniwelować ból.
Jeżeli uwielbiamy aktywnie żyć – jeździmy stale na rolkach lub rowerze, to zapewne wiemy, jak to jest wracać do mieszkania obolałym.

smoczki
Autor: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Źródło: http://www.flickr.com
Należy wtedy reagować szybko, żeby zatrzymać powiększanie się bólu. W tym momencie bardzo pomocne bywają termofory. Zazwyczaj możemy do nich nalać wrzątku, zakręcić wlew i położyć na obolałej części ciała. Możemy taki termofor – istotnie: fiorino.eu/sklep/akcesoria/termofory/termoforki-z-pestkami-wisni/termofor-z-pestkami-wisni–gwiazdki-czerwone – położyć na kolana, by mogły się rozgrzać. I nie wyłącznie po jakimś stłuczeniu, ale również po ciężkim dniu w pracy, by się zrelaksować. Termofory szczególnie rekomenduje się paniom, które mają bolesne miesiączki. Ciepło spowoduje, że napięte mięśnie brzucha rozluźnią się. Przyniesie to zapewne ukojenie.

Owoce czereśni
Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Nowe termofory mają w środku specjalny środek. Nie trzeba więc już napełniać ich wrzątkiem. Starczy tylko włożyć je do mikrofalówki oraz podgrzać. Należy wyłącznie oczywiście postępować za instrukcją obsługi wydrukowaną na opakowaniu. Dzięki relaksacyjnej drzemce pod rozgrzewającym termoforem jesteśmy w stanie wstać jak nowo narodzeni – ból może ustąpić całkowicie albo w dużej mierze i wobec tego znów poczujemy energię i chęć do życia.

Trzeba pamiętać, by kupować wyłącznie atestowane termofory najlepszej jaKości, aby ich stosowanie nie było groźne dla naszej skóry.