dla dzieci i o dzieciach

W obecnych czasach życie bywa niebywale szybkie oraz mamy zbyt wiele na głowie – niekiedy przysparza nam to zbyt wiele nerwów

Ludzie gdzieś biegną, a życie zaczyna być coraz bardziej nerwowe. Jeżeli wydaje nam się, że tracimy grunt pod nogami, to trzeba zaaplikować sobie ziołową kurację i odzyskać harmonię.
Ogrom rzeczy do zrobienia, które mają na głowie współcześni ludzie mógłby przerazić kogoś, kto żył jeszcze 100 lat temu.

melisa

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

apartament z tarasem

Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz przez cały dzień niejedna minuta wypełniona jest przeróżnego typu obowiązkami. Kalendarze pękają w szwach i nawet dzieci w szkołach narzekają, że mają zbyt wiele na głowie. Dorośli biegają do pracy, gdzie wszystko powinno być zrobione natychmiast. Każdy jest zobligowany też zrobić zakupy, coś ugotować, posprzątać dom i przypilnować maluchy z zadaniami domowymi. Lista zadań zdaje się niekiedy nie mieć końca. Z tego powodu dopada nas niekiedy nerwica czy bezsenność. Na tego typu dolegliwości zalecana bywa melisa. Trzeba ją pić dosyć często oraz regularnie, a po jakimś czasie dostrzeżemy dużą poprawę. Melisa pomaga się wyciszyć i pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Także ci, którzy mają kłopoty trawienne powinni sięgać po napary z tego zioła, by wesprzeć pracę żołądka – zwłaszcza po ciężkim obiedzie. Melisa wydaje się być na tyle bezpieczna, że bez obaw mogą ją pić Panie w ciąży i także małe dzieci.

Jeżeli w swoim życiu dostrzeżemy nazbyt duże natężenie rzeczy do zrobienia, które powodują nieprzerwany stres, to należy starać się jakoś temu zaradzić. Najzdrowszym rozwiązaniem będą ziołowe mocna yerba wywary, które możemy pić choćby 2-3 razy każdego dnia.

admin

View more posts from this author