misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

W dzisiejszych czasach rodzicielstwo jest coraz częściej świadome – pragniemy tego, co najlepsze dla naszych dzieci, dlatego chcemy ustrzec je przed chemią

klocki drewniane
Niestety czasy w jakich przyszło nam żyć należą do jednych z najbardziej zanieczyszczonych w dziejach człowieka. We wszystkim mamy substancje trujące – w warzywach i owocach, kremach, ubraniach, a nawet zabawkach.

zabawki drewniane
Autor: MaxiScharfenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko autka importowane z Azji nie zaliczają się do bezpiecznych, choć są niezwykle tanie. Po jakimś czasie i wnikliwych testach okazuje się, że tanie tworzywo wykorzystywane do wyprodukowania zabawek jest przykładowo rakotwórcze (zabawki drewniane). Musimy stać się mądrymi rodzicami, którzy chronią swoje pociechy przed takimi towarami.

klocki drewniane
Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu coraz częściej nasze matki wybierają rodzimych wytwórców zabawek, którzy posiadają wszystkie atesty i spełniają normy Wspólnoty. Ich zabawki nie są tak tanie, jak te azjatyckie, ale kiedy chodzi o zdrowie i życie twojej latorośli, to nie należy oszczędzać. W ostatnich czasach ogromnym powodzeniem cieszą się zabawki drewniane, gdyż są one bio. Owe zabawki pomagają rozwijać pomysłowość i zdolności manualne oraz są bezpieczne. Malec może je gryźć i nie przyniesie to żadnych negatywnych skutków. Zabawki drewniane są przeznaczone dla chłopców oraz dla dziewczynek. Możemy spotkać drewniane domki, ciuchcie lub klocki drewniane warto wejść na stronę. Zabawki zawsze są malowane atestowanymi lakierami bez metali ciężkich.

Trzeba dbać o zdrowy rozwój swojego dziecka.

Po przeglądnięciu naszego tekstu korci Cię, żeby pozostawić na tej witrynie małe komentarze na temat? Nie zwlekaj! Nawet najmniejsza ocena będzie dla nas istotna.

br>
Zaintrygowały Cię poniższe treści? Bardzo nas to raduje i tym samym zachęcamy Cię do serwisu autora (http://www.eskulapmed.pl/wypozyczalnia-sprzetu-medycznego/) po kolejną dawkę szczegółów.

Dlatego należy ubierać je w ekologiczne tkaniny, żywić naturalnymi owocami i warzywami i dawać mu ekologiczne zabawki drewniane.