dla dzieci i o dzieciach

W jaki sposób zwiększyć swą siłę bez niepotrzebnego przyrastania tkanki tłuszczowej?

Osobom, które często chodzą potrenować np. na siłownię, z pewnością zależy na prędkim oraz skutecznym wzroście tkanek mięśniowych, jednak przy jak najmniejszej ilości tłuszczu. Takie właśnie właściwości ma środek, który jest znakomitym źródłem znanego białka serwatkowego.

sportowiec

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Suplement uzupełnia dietę sportowca o w najwyższym stopniu przydatne białko. Odżywka Hi Tec Protein jest złożona z trzech kluczowych składników i zawiera aż 85 procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy preparatu to mieszanina koncentratu wspomnianego białka serwatkowego, kazeiny i białka pszenicznego. Białka te dostarczają do ciała pełen zestaw niezbędnych kwasów aminowych egzo- oraz endogennych. Całość oczywiście podana jest w odpowiednich ilościach. Bardzo istotny jest fakt, że wszystkie składniki środka doskonale się uzupełniają oraz tworzą towar o niezwykle dużych wartościach biologicznych (BV= 125). Równie istotny jest długi czas wchłaniania. Zapewnia to trwałe oraz stabilne porcje protein. Środek działa tak w dzień, jak i nocą. Zmniejsza w tym czasie nocny katabolizm. Wymieniony efekt prędkiego przyrostu tkanek mięśniowych bez zwiększenia tłuszczu osiągalny jest dzięki połączeniu białka zwierzęcego i roślinnego.
Suplement sprzedawany jest w różnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna preparatu wynosi 1607 kJ. Suplement posiada takie kwasy aminowe jak lizyna, treonina czy też alanina. preparat Hi Tec Protein jest szczególnie wskazany sportowcom, którzy pragną uzupełnić w swoim organizmie niedobór białka.

Powstaje on u osób, które aktywnie uprawiają sporty (studio pilates Wrocław) siłowe lub stosują dietę redukcyjną. Taki środek jest idealny na szybkie uzyskanie oczekiwanych efektów.

admin

View more posts from this author