misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

W co się modnie przebrać na imprezę tematyczną?

przebranie
Imprezy kostiumowe o wyjątkowym charakterze na ogół organizowane są w karnawale. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć ciekawy strój także z innej okazji. Imprezy tematyczne warto organizować przez cały rok – bez względu na okazję. Wystarczy tylko wymyślić dobry temat i poświęcić nieco czasu na przygotowanie wszystkiego.

przebrania na halloween
Autor: Marisa
Źródło: http://www.flickr.com
Obmyślając urządzenie imprezy przebieranej należałoby w pierwszej kolejności zastanowić się, czy znajomi, których zaprosimy na zabawę zechcą się przebrać. Kiedy to już zostanie ustalone trzeba wymyślić temat, pod którym powstaną oryginalne pomysły na stroje karnawałowe (zapraszamy do Amazing Girl), oraz dekoracje i catering. Dobrze obmyślany plan pozwoli uzyskać logiczny charakter imprezy (zobacz odkryj stronę) (czytaj więcej – straszne maski).

W co się ubrać i gdzie można zamówić niezbędne dodatki?

Stroje karnawałowe dla dorosłych oraz kostiumy specjalne, można wypożyczyć lub kupić w dobrze zaopatrzonym na tą okazję sklepie. Jeżeli zdecydujemy przebrać się za coś nietypowego i na własną rękę wykonać kostium, wówczas aby zaoszczędzić trochę czasu dobrze jest zamówić dodatkowe ozdoby i dekoracje (fototapeta wodoodporna) w sieci – odkryj więcej. W sprzedaży dostępne są również przeurocze kostiumy diablic – porównaj naszą ofertę. Do udanej imprezy brakuje już tylko odpowiednich dekoracji – baloników, serpentyn, a także pysznych przekąsek.