misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: ubranka

Continue Reading article

Złe i lepsze wspomnienia

Ubranka na wyjątkowe okazje
Każdy z nas niegdyś był dzieckiem i w dorosłym życiu mamy z tym związane różne doświadczenia. Nie nie posiadam wehikułu czasu choć żałuję, jednak razu pewnego podczas niewinnych zwyczajnych zakupów w sklepie odzieżowym…
Continue Reading article
Continue Reading article

Kupujemy akcesoria faktycznie wymagane dla naszego malucha

niemowlak
Pragniemy dla swojego dziecka wszystko co najwspanialsze. Bo wiadomo: radość pociechy to zapewne dla definitywnie każdego rodzica coś wielce znaczącego. Można powiedzieć, że niejako instynktownie rodzice potrafią zadbać o własną latorośl, choć często jest to bardzo trudne. Pewne dzieci są wyciszone, inne zaś niejako mogą sprawić dużo problemów natury wychowawczej.
Continue Reading article

Jak przygotować się na przyjście potomka?

images
Pary spodziewające się dziecka muszą odpowiednio się przygotować na jego przyjęcie. Będą musiały sobie dać radę z wieloma sprawami, zarówno powiązanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie trzeba pamiętać, żeby w tym gąszczu spraw nie uciekła radość z wyczekiwania dziecka. By się w tym wszystkim nie zagubić należy spisać listę i przez cały czas ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej następne punkty.
Continue Reading article