misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: ubranka

Złe i lepsze wspomnienia

Ubranka na wyjątkowe okazje
Każdy niegdyś był dzieckiem i w dorosłym życiu mamy z dzieciństwem związane różne przeżycia. Nie nie jestem posiadaczem maszyny do podróżowania w czasie niestety, jednak razu pewnego podczas niewinnych zwykłych zakupów dla dzieci…
Continue Reading article

Z jakiej przyczyny warto nabywać wykorzystywane ubrania dziecięce?

wyprawka dla dziecka
Nabywanie ubrań dla dzieci bezsprzecznie wiąże się dużymi wydatkami. Powiedzenie, iż dzieci rosną jak na drożdżach jest nadzwyczaj autentyczne. Rodzice praktycznie co krok muszą zdobywać nowiuteńkie ubrania dziecięce, co naturalnie jest bardzo kosztowne. W takim razie niemało rodziców decyduje się na zdobywanie wykorzystywanych ubranek dla dzieci.
Continue Reading article
Continue Reading article

Jakiego rodzaju podarunek z okazji chrzcin okaże się najwłaściwszy?

dwójka niemowlaków
Chrzciny to okoliczność dla wielu osób dość problematyczna, jeżeli chodzi o nabycie podarunku. Maluszki najczęściej na kilka miesięcy przed pojawieniem się na świecie mają dokładnie przygotowaną wyprawkę jak i szafę pełną ubrań – zarówno nowych jak i tych otrzymanych po innych dzieciach w rodzinie. Nie potrzebują też zabawek, więc nikogo nie powinno zastanawiać to, iż odnalezienie atrakcyjnego prezentu może przysparzać wiele kłopotów. W jaki sposób sobie poradzić z takim zadaniem?
Continue Reading article

Wybieramy śpiochy dla dziecka

marzenia
Szykowanie wyprawki dla pierwszego dziecka wiąże się z mnóstwem dylematów. Najczęściej mama zaczyna od kupna śpiochów dla swojego malucha. Wtedy pojawiają się pytania – jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze i ile ubranek kupić?
Bywa tak, że w tym zakłopotaniu młoda mama, która wyczekuje przyjścia na świat swego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, bo wszystkie są tak słodkie, że trudno się im oprzeć.
Continue Reading article