misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: ubranka

Jakiego rodzaju podarunek z okazji chrzcin okaże się najwłaściwszy?

dwójka niemowlaków
Chrzciny to okoliczność dla wielu osób stosunkowo kłopotliwa, jeżeli mowa o zakupie prezentu. Noworodki przeważnie na długo przed nadejściem na świat mają dokładnie przygotowaną wyprawkę jak i szafki pełne ubrań – zarówno nowych jak i tych odziedziczonych po innych maluchach w rodzinie. Nie potrzeba im także zabawek, toteż nikogo nie powinno dziwić to, że znalezienie ciekawego upominku może sprawiać wiele kłopotów. W jaki sposób sobie poradzić z takim zadaniem?
Continue Reading article
Continue Reading article

W jaki sposób dostać komplety dziecięcych zabawek i ciuszków? Poradniczek

Niemowlak
Każda młodziutka mama staje przed kwestią jak odziać swego maluszka. Wiadomo jest, iż dzieciaki zwłaszcza te najmniejsze potrzebują częstej zmiany ubrań, z powodów jednoznacznych. Przed rodzicielką a czasem i ojcem (w końcu mamy równouprawnienie) stoją 2 opcje – kupno nowych rzeczy lub zakup używanych rzeczy.
Continue Reading article
Continue Reading article

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

images
Pary oczekujące na narodziny maluszka muszą odpowiednio się przygotować na jego przyjęcie. Muszą sobie poradzić z wieloma kwestiami, zarówno związanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie bardzo istotne, by w tym natłoku nie uciekła radość z wyczekiwania potomka. By się w tym wszystkim nie pogubić należy zrobić listę i przez cały czas |ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej kolejne pozycje.
Continue Reading article