misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: ubranka

Continue Reading article

Jakiego rodzaju podarunek z okazji chrzcin okaże się najwłaściwszy?

dwójka niemowlaków
Chrzciny to okoliczność dla wielu osób względnie problematyczna, jeśli chodzi o nabycie upominku. Noworodki zazwyczaj na długo przed pojawieniem się na świecie mają precyzyjnie skompletowaną wyprawkę i szafę pełną ubrań – tak nowych jak i tych otrzymanych po innych maluchach z rodziny. Nie potrzebują także zabawek, toteż nikogo nie powinno dziwić to, że odszukanie atrakcyjnego podarunku może przysparzać wiele kłopotów. Jak uporać się z takim zadaniem?
Continue Reading article

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

images
Osoby oczekujące na narodziny dziecka powinny właściwie się przygotować na jego przyjęcie. Będą musiały sobie poradzić z wieloma sprawami, zarówno powiązanymi z przeorganizowaniem mieszkania jak i ze skompletowaniem wyprawki no i oczywiście bardzo istotne, aby w tym gąszczu spraw nie uciekła radość z oczekiwania na potomka. By się w tym wszystkim nie pogubić warto spisać listę i przez cały okres |ciąży spokojnie i systematycznie odkreślać z niej kolejne pozycje.
Continue Reading article

Jak przygotować się na przyjście potomka?

images
Pary oczekujące na narodziny dziecka powinny dobrze się przygotować na jego przyjście na świat. Muszą sobie dać radę z wieloma sprawami, zarówno związanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i oczywiście trzeba pamiętać, żeby w tym natłoku nie umknęła radość z wyczekiwania potomka. By się w tym wszystkim nie pogubić warto spisać listę i przez cały czas ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej następne pozycje.
Continue Reading article
Continue Reading article