misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: ubranka

W jaki sposób dostać komplety dziecięcych zabawek i ciuszków? Poradniczek

Niemowlak
Każda młodziutka matka staje przed kłopotem jak odziać swe dziecko. Wiadomą rzeczą jest, iż dzieciaki najbardziej te bardzo małe potrzebują częstego zmieniania ubrań, z przyczyn jednoznacznych. Przed rodzicielką a bywa też ojcem (w końcu mamy równość płci) istnieją 2 możliwości – kupienie nowiutkich rzeczy lub nabycie używanych rzeczy.
Continue Reading article
Continue Reading article

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

images
Pary oczekujące na narodziny maluszka muszą dobrze się przygotować na jego przyjście na świat. Będą musiały sobie poradzić z wieloma problemami, zarówno powiązanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie trzeba pamiętać, by w tym gąszczu spraw nie uciekła radość z wyczekiwania potomka. Żeby się w tym wszystkim nie zagubić należy zrobić listę i przez cały czas |ciąży powoli i systematycznie wykreślać z niej następne punkty.
Continue Reading article

Wybieramy śpiochy dla dziecka

marzenia
Szykowanie wyprawki dla noworodka wiąże się z wieloma dylematami. Najczęściej mama zaczyna od kupna ubranek dla swojego maleństwa. Wtedy pojawiają się pytania – jakie śpiochy kupić, w jakim rozmiarze i ile ubranek kupić?
Bywa tak, że w szale zakupów kobieta, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, bo wszystkie są tak słodkie, że wprost nie można się im oprzeć.
Continue Reading article

Złe i lepsze wspomnienia

Ubranka na wyjątkowe okazje
Każdy z nas niegdyś był mały i mamy z czasem powiązane rozmaite przeżycia. Nie nie posiadam wehikułu czasu niestety, jednakże razu pewnego w czasie całkiem niewinnych najzwyklejszych zakupów dla dzieci…
Continue Reading article