dla dzieci i o dzieciach

Szczupła oraz wysportowana sylwetka to marzenie wielu osób — możemy ją uzyskać pod czujnym okiem trenera

Współcześnie trudno wyobrazić sobie, by istniał ktokolwiek, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety ogrom osób posiada słomiany zapał oraz zwykle kończy się na głośnych obietnicach. By nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i przeprowadzi przez trudny czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania swych mięśni. Będzie to czas utraty zapału i czasami złości, ale również radości z osiąganych postępów. Należy przecież jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak sugerują, gdy oferują przeróżne pigułki i inne preparaty, ale to wierutne kłamstwo. Jedynie treningi oraz zbilansowana dieta przyniosą pożądany oraz trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są widoczne natychmiast, trzeba przed sobą stawiać niewielkie cele. To pomaga. Dodatkowo wsparcie coacha będzie nieocenione. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści również do żadnej kontuzji.

Może jakiś komentarz z witryny Cię poruszył? Masz chęć na niego zareagować? Namawiamy Cię do tego z radością. Oczekujemy na Ciebie!

Nierzadkim problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na pierwszych treningach, ponieważ chcą prędko widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj ni z tego, ni z owego zaczynają biegać po kilkanaście km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało bolesne skutki.

admin

View more posts from this author