misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: rodzice

Jak dbać o prawidłowy rozwój dziecka?

Kolorowanki ubrania mogą nadzwyczaj pomagać rozwój dziecka, dlatego też przyjrzeć się im bliżej. Podczas dojrzewania malucha najbezpieczniej nie zaniedbywać okresu przedszkolnego, gdy pociecha rozpoczyna pozyskiwać umiejętności konieczne do swojego dalszego dobrego rozwoju – jedną z tych zdolności jest rysowanie. Rysowanie intensywnie wiąże się z tak mocno docenianą obecnie kreatywnością. Jak wybrać najciekawsze kolorowanki? Podejmowanie takiego rodzaju decyzji nigdy nie jest zbyt proste. Przed zakupem Genialnym wyjściem z sytuacji będzie wcześniejsze zapoznanie się z propozycjami z bajecznie kolorową i rozbudowaną ofertą kolorowanek aktualnie dostępnych na rynku.
Continue Reading article
Continue Reading article

Co powinniśmy kupić na pierwsze dni naszego potomka

Kąpiel małego dziecka
Gdy wiemy, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego sporo podstawowych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli ojcowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
Continue Reading article
Continue Reading article

Jak powinna wyglądać poprawna nauka poprzez zabawę i dlaczego warto ją wykorzystywać?

dieta
Chyba wszyscy rodzice pamiętają, że małe dzieci okazują się być czasem przekorne i bardzo lubią używać sformułowania „nie bo nie”. Najbardziej niekorzystnym krokiem okazuje się być wtedy zmuszanie ich „na siłę” do czegokolwiek, gdyż mogłoby to dać (i zazwyczaj tak właśnie się dzieje) tylko odwrotne, czyli niepożądane efekty.
Należałoby zatem dodać, że najbardziej skuteczną formą nauki własnych smyków jest nauka przez zabawę, ponieważ można by ją zorganizować w tego typu sposób, że potomstwo nie tylko będzie nie w pełni świadome faktu zdobywania wiedzy, lecz także zadowolone z postaci takiej właśnie nauki.
Continue Reading article