misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: rodzice

Podpowiedzi na temat dekorowania pokoju dla dzieci

pokój dziecięcy
Bez wątpienia większość polskich mieszkań jest rzeczywiście bardzo mała. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że ich ceny są na tyle kłopotliwe, że normalnego Kowalskiego jest stać jedynie na zakup niewielkiej nieruchomości kredytowanej. Kredyty hipoteczne niekiedy są spłacane przez kolejne trzydzieści albo czterdzieści lat.
Continue Reading article

Piramidy linowe oraz siatki na placu zabaw dla naszych dzieciaków

plac zabaw

Ruch to zdrowie, to nie powinno podlegać wątpliwości. Trening i ruch potrzebny jest dla najmłodszych, jak i dla najstarszych. Dla dzieci, ponieważ rozwijają mięśnie i koordynację ruchową, dla starszych, ponieważ utrzymuje formę i dłuższą sprawność przez lata. Zresztą, w każdym momencie naszego życia należy mieć to na uwadze. Wiadomo, iż niekiedy są takie lata, iż starcza sił jedynie na gospodarstwo domowe i pracę, ale powinniśmy spróbować znaleźć choć trochę czasu na aktywność fizyczną.

Continue Reading article

Najpiękniejszy wystrój pokoju niemowlaka – zobacz!

Niemowlę
Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zazwyczaj długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Aranżacja pomieszczenia dla niemowląt musimy dostosować do wymagań malucha jak i jego rodziców.
Continue Reading article

Prezentowy zawrót głowy

zabawka
Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, na którą warto przeznaczyć wiele pieniędzy. Czego wszak nie robi się dla własnych pociech? Z pewnością każdy z nas chce, by naszemu dziecku niczego nie brakowało, stąd też już od najmłodszych lat malucha robimy wszystko, aby tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie wyjątkowych prezentów na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się na wszystkich polach być dobrymi, a najlepiej nawet najlepszymi rodzicami, to jest duża szansa na to, że takimi właśnie będziemy.
Continue Reading article

Narodziny dziecka to wielkie przeżycie dla rodziców

Dziecko
To ogromna radość, lecz także i masa obowiązków do spełnienia, by noworodkowi zapewnić wszystko co potrzebne.
Każdy kochający rodzic, nim jego dziecko przyjdzie na świat, kompletuje wszelkie przedmioty niezbędne do opieki nad takim maluchem.
Continue Reading article