dla dzieci i o dzieciach

Rodzaje termoforów dla maluszków – świetnego sposobu na bolące brzuszki

Gdy w naszym domu pojawia się dziecko, to wielka radość dla całej rodziny. Bez względu na to czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem odczuwamy niezwykłe szczęście, iż możemy opiekować się taką malutką istotką. Niestety maluchy bardzo często cierpią na bóle brzuszka. Staramy się nosić niemowlęta, czekając póki im się nie odbije, rozmasowywać im plecki, lecz nie zawsze to przynosi efekty. Czasem niezbędne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie są rodzaje termoforów, które można wykorzystywać, kiedy i nasze dziecko dopadnie ta niedogodność?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka to termofor z pestkami, które pełnią funkcję gorącej wody – znacznie więcej dla dziecka znajdziesz tu. W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niesłychanie nierozsądne, zatem wykorzystanie suchych termoforów jest znakomitym wyjściem, a co kluczowe, z powodzeniem mogą z nich korzystać również dorośli. Zanim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeśli jest właśnie sezon grzewczy.

Przejdź na nową stronę i czytaj również (www.florydabankietowa.pl/) następne ciekawe wiadomości na ten temat. W przypadku jakichkolwiek pytań z radością rozwiążemy wszelkie Twe powątpiewania.

Jeśli z kolei włożymy termofor do zamrażarki, rewelacyjnie przyda się na stłuczenia dla starszej pociechy. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa czy pszenicy, jakimi posługujemy się w identyczny sposób, jak w przypadku termoforów z pestkami. Jeśli mają także wyciągane wkłady, pokrowce można bez kłopotu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Dobrze kupować kolorowe termofory, których malec nie będzie wyrzucać z kołyski. Wiele takich produktów ma na przykład wesołe, szeleszczące metki kochane przez pociechy, ponieważ mogą je ciągać oraz bawić się nimi, co bardzo umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na względzie takie rzeczy, gdyż termofor może częstokrotnie towarzyszyć naszemu malcowi, z tego powodu powinien mu się podobać. Ból brzuszka jest dokuczliwy i dla malucha, i dla mamy oraz taty, zatem dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – , jaki doskonale poradzi sobie z tym kłopotem. Nabądź jeden z zaprezentowanych wyżej rodzajów termoforów, a błyskawicznie przekonasz się o ich skuteczności i twój malec już nigdy nie będzie cierpieć z powodu takich dolegliwości.

admin

View more posts from this author