dla dzieci i o dzieciach

Prowadzenie swojego biznesu może być niekiedy ciężkie, ale daje też wiele satysfakcji

Ten, kto ma swą firmę, wie, jak wiele czasu trzeba jej poświęcić, by interes wypalił. To równocześnie poświęcenie oraz wielka radość.
Założenie własnej firmy zwykle bywa przemyślanym działaniem.

depresja

Autor: DER-MED
firma

Autor: Isa Ruiz
Źródło: http://www.flickr.com
Może być skomplikowaną pracą, w szczególności na początku, ale po jakimś czasie jest już lżej. By przetrzymać najcięższy czas, powinniśmy zrobić biznesplan, nim jeszcze założymy swą firmę oficjalnie. Należy posiadać jakieś oszczędności, aby początkowo przetrzymać okres, kiedy nie mamy jeszcze klientów, a trzeba będzie na przykład płacić ZUS i wynajem lokalu. Dziś spółkę możemy już założyć w kilka chwil przez internet. To samo dotyczy wpisania jej do KRS. Na szczęście nie musimy nawet wychodzić z mieszkania. Dla nowych przedsiębiorców ZUS oferuje zniżki, a wiele spółek telefonicznych i banków — oferty dla przedsiębiorców, które bywają dość korzystne. Firma powinna posiadać rzecz jasna nazwę i logo. Dobrze byłoby, by była ona w dosyć oczywisty sposób powiązana z tym, czym będziemy się zajmować.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do strony www (http://hospicjumkatowice.pl/), ponieważ odnajdziesz tam dużo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Jeśli nie znamy się na liczbach, to dobrze będzie nawiązać współpracę z księgową, żeby pilnowała wszystkich spraw podatkowych oraz należności dla ZUS-u i Skarbówki. Musimy również przemyśleć sprawę promocji naszej firmy. Zależnie od tego, czym będziemy się zajmować, będzie ona różna.

Reklamy wrzucane do skrzynek pocztowych będą sprawdzały się w przypadku fryzjerstwa i kwiaciarni, ale dla programistów lepszą wersją będą na przykład posty na portalach społecznościowych.

admin

View more posts from this author