misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: pociechy

Znakomita zabawka dla dziecka

zabawka
Dla każdego rodzica istotne jest bezpieczeństwo własnego dziecka. Bezpieczeństwo to dotyczy również zabawek, które dzieci mają. Zabawa jest główną formą działań każdego malucha, która umożliwia mu pojmować otaczający świat i zabawka winna mu to ułatwić.
Continue Reading article

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

dzieci
Gdy nasze pociechy przychodzą na świat, chcemy podarować wszystko, co najwspanialsze. Zazwyczaj jest tak, że rodzice rekompensują swoim pociechom swoje braki z dzieciństwa. Jeżeli zatem ktoś dorastał w końcówce ubiegłego wieku, może mieć niewielki kompleks na tle mody. Wówczas zazwyczaj odziedziczaliśmy ciuchy po starszym rodzeństwie. Oprócz tego, wszyscy nosili podobne rzeczy. W dzisiejszej modzie jest ogromna różnorodność. Posiadamy dostęp do wszelkich, renomowanych marek. Obecnie jest w stanie nas hamować jedynie liczba zer na metce.
Continue Reading article
Continue Reading article

Zabawki, które nigdy się nie nie zostaną porzucone w niepamięć

Świąteczne lego
Od lat klocki lego są bardzo popularną formą rozrywki. Każdy za dzieciaka chciał mieć klocki lego i wiele czasu dzieci spędzały na układaniu tych klocków. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Są to klocki, które są tworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima pozwalają się świetnie bawić wszystkim pociechom.
Continue Reading article

Kolonie jako dobre wyjście na zapewnienie dziecku zabawy

Wyjazd wakacyjny
Wyjazd latorośli na kolonie, lub biwak jest dobrym wybiegiem na zapewnienie potomkowi rozrywki na część wakacji. Zastrzeżeniem jest wyrażenie ochoty przez dziecko, bo zmuszenie go do wyjazdu może sprowadzić więcej krzywdy niż pożytku. Kiedy dziecko nie chce jechać, czasem należałoby poczekać jeszcze jeden rok, niż ekspediować dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia zrażając do tej postaci odpoczynku na całe życie.
Continue Reading article