misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: pociechy

Ubranka dla malucha dopasowane do pory roku

ubranka niemowlęce
Bajecznie rozmaita oferta różnych ubranek przyprawia o ból głowy. Wszystkie są śliczne i najchętniej kupilibyśmy cały asortyment, aczkolwiek należy dokładnie przemyśleć co jest konieczne na początkowe dni życia noworodka.
Kupując malutkie kaftaniki i body należy pamiętać, że cera noworodka jest cienka i delikatna, w związku z tym łatwo ulega podrażnieniom.
Continue Reading article

Kolonie jako dobre wyjście na zapewnienie dziecku zabawy

Wyjazd wakacyjny
Wyjazd dziecka na kolonie, bądź obóz jest odpowiednim rozwiązaniem na zapewnienie potomkowi przyjemności na kawałek wakacji. Zastrzeżeniem jest wyrażenie gotowości przez dziecko, bo zmuszenie go do wyjazdu jest w stanie przynieść więcej krzywdy aniżeli pożytku. Gdy pociecha nie chce jechać, czasem wskazane jest poczekać jeszcze jeden rok, niż wysyłać dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia odstręczając do tej formy odpoczynku na całe życie.
Continue Reading article

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

dzieci
Gdy nasze pociechy przychodzą na świat, chcemy dać to, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice rekompensują swoim dzieciom własne niedostatki z lat dziecięcych. Jeśli więc ktoś dojrzewał w końcówce ubiegłego wieku, może mieć drobny kompleks na tle mody. Wówczas zwykle odziedziczaliśmy ciuchy po starszych krewnych. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie jest duża swoboda. Mamy dostęp do wszystkich, renomowanych marek. Dziś może nas hamować jedynie liczba zer na metce.
Continue Reading article

Znakomita zabawka dla dziecka

zabawka
Dla każdego rodzica istotne jest bezpieczeństwo własnego dziecka. Bezpieczeństwo to dotyczy również zabawek, które dzieci mają. Zabawa jest główną formą działań każdego malucha, która umożliwia mu pojmować otaczający świat i zabawka winna mu to ułatwić.
Continue Reading article
Continue Reading article