misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: pociechy

Dzieci głównie chcą naszej uwagi

dziecko
Funkcjonujemy coraz szybciej, więc często się przydarza, że ciężko nam jest na wszystko wyszukać tak sporo czasu jak byśmy chcieli. Najczęściej będzie tak, że zajmiemy się najpierw pracą, później mieszkaniem i w końcu jest tak, że dla dzieci posiadamy go za mało.
Continue Reading article

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

dzieci
Gdy nasze dzieci zjawiają się na świecie, chcemy dać wszystko, co najlepsze. Zazwyczaj jest tak, że rodzice wyrównują swoim dzieciom swoje braki z lat dziecięcych. Jeżeli zatem ktoś dojrzewał w końcówce zeszłego wieku, może mieć pewien kompleks na tle mody. Wówczas zwykle odziedziczaliśmy ciuszki po starszym rodzeństwie. Poza tym, wszyscy nosili podobne rzeczy. We współczesnej modzie jest spora różnorodność. Mamy dostęp do wszystkich, liczących się na świecie, marek. Dziś może nas ograniczać tylko cena na metce.
Continue Reading article

Kolonie jako dobre wyjście na zapewnienie dziecku zabawy

Wyjazd wakacyjny
Wyjazd pociechy na kolonie, lub biwak jest odpowiednim rozstrzygnięciem na zapewnienie dziecku rozrywki na kawałek wakacji. Wymogiem jest wyrażenie chęci przez dziecko, bo przymuszenie go do wyjazdu może przynieść więcej szkody aniżeli zysku. Gdy pociecha nie chce jechać, niekiedy należałoby zaczekać jeszcze jeden rok, aniżeli wysyłać dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia zrażając do tej postaci odpoczynku na całe życie.
Continue Reading article

Zabawki, które nigdy się nie nie zostaną porzucone w niepamięć

Świąteczne lego
Od lat klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Pojawiły się na przykład klocki lego chima. Są to klocki, które są stworzone z myślą o chłopcach i o dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.
Continue Reading article
Continue Reading article