misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: pieluchy

Udało się – będziemy mieć dziecko! Tylko co dalej? Czy poradzimy sobie z zupełnie nowym wyzwaniem?

dziecko
Czy obecnym rodzicom jest łatwiej? Chyba tak – powie pokolenie starsze – jednorazowe pieluchy, zupki w słoiczkach, piękne ubranka, kąciki zabaw dla dzieci. Kiedyś tego nie było… Raczej nie – powie pokolenie młodsze – konserwanty w jedzeniu, chińskie produkty dla dzieci, alergie, bezstresowe wychowanie i silna presja bycia wzorowym rodzicem. Kiedyś tego nie było… Jednak pytania o wspólne życie z dzieckiem, które zadają sobie przyszli rodzice, pozostały chyba niezmiennie te same.
Continue Reading article
Continue Reading article
Continue Reading article

Z jakiej przyczyny warto nabywać wykorzystywane ubrania dziecięce?

wyprawka dla dziecka
Nabywanie ubrań dla dzieci bezsprzecznie wiąże się dużymi wydatkami. Powiedzenie, iż dzieci rosną jak na drożdżach jest nadzwyczaj autentyczne. Rodzice praktycznie co krok muszą zdobywać nowiuteńkie ubrania dziecięce, co naturalnie jest bardzo kosztowne. W takim razie niemało rodziców decyduje się na zdobywanie wykorzystywanych ubranek dla dzieci.
Continue Reading article

W jaki sposób przygotować nasze małe dziecko na wizytę w basenie?

images
Duża część z nas doskonale wie, że znaczenie naszej sprawności cielesnej jest w dzisiejszych czasach duże. Posiadanie sprawnego organizmu niewątpliwie w samych pozytywach wpływa na stan naszego zdrowia, w następstwie tego też wykonujemy wszelkie wysiłki, aby zachować w optymalnym stanie naszą sprawność.
Continue Reading article