dla dzieci i o dzieciach

Pan jaki jest każdy może zobaczyć. Ale czy faktycznie tak jest? Przekonaj się do dbania o siebie.

Istnieje kilka wydarzeń każdego roku, jakie wręcz proszą się, żeby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mamy na myśli kobiety, gdyż faceci raczej nie posiadają takich zamierzeń. Ale są także Panowie, którzy identycznie, jak kobiety myślą o takich sprawach. Weźmy taki typ mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, w sumie on w każdym meczu prezentuje się wręcz idealnie. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych szczegółów o jakie na pewno dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to standardowe czy jest w tym trochę przesady?

To zachowanie wiele osób śmieszy, lecz czy powinniśmy się z tego śmiać? Czy to źle, że mężczyzna również preferuje wyglądać po prostu ładnie. No tak, zaraz odezwą się głosy, że co po niektórzy z tą „fajnością” przesadzają, iż muszą używać najlepszej suszarki do włosów (do zamówienia na , a brylantyna do włosów to już naprawdę przesada. Nic bardziej błędnego. Pozwólmy każdemu być tym, kim chce być (koniecznie wybróbuj tę brylantynę do włosów).
Nie powinniśmy narzucać jednego rodzaju modelu faceta czy kobiety każdemu mężczyźnie oraz każdej kobiecie.

brylantyna do włosów

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com

To tak jakby ktoś sobie zaplanował, iż w dzisiejszym dniu ubieramy się na czerwono, a w następnych dniach na zielono. Na nasze nieszczęście, w wielu krajach, także w naszym kraju dominuje mniemanie, iż tego typu człowiek ma coś z głową, lub ma odmienną od ogółu orientację seksualną. A jak nawet tak, to co? Czy jest coś w tym złego, przecież niech sobie robi w sypialni to, co chce, czyż nie? W naszym kraju mamy jednocześnie dodatkowy problem, ponieważ wielu polityków dołącza się do tego chóru mówiąc jednym głosem z ludźmi, którzy każdego pragnęliby sobie podporządkować. Dość padające hasła są obraźliwe i poniżej jakiegokolwiek poziomu. Niemożliwie jednak zatrzymać spiralę takiej złości, gdyż jak ktoś powie A to zawsze słychać B…

Nie chcesz, by intrygujące treści Cię ominęły? Więc zapewne przypadnie Ci do gustu dobra strona www, na której można przejrzeć inne newsy.

Co w takim momencie czuje taki mężczyzna, który lubi o siebie zadbać? Że zapewne nie jest za bardzo męski, że tak naprawdę to żaden facet, bo „stroi się jak baba”, bo pewnie to gej i tym podobne.

Niestety, nie jedynie od niego zależy, czy machnie po prostu na to ręką, czy będzie się bał tak dalej żyć. Bo jeśli słyszy za sobą wyzwiska, jeśli ktoś go nastraszył, spoglądał krzywo, a w telewizji słyszy polityków pewnej frakcji, którzy najchętniej ustawiliby wszystkich do jedynego i akceptowalnego przez nich porządku, to może się naprawdę obawiać własnego sposobu bycia. Co wtedy robi? Wraca do „normalności”, staje się taki jak inny, lecz chociaż na zewnątrz pasuje do wszystkich „normalnych”, to czy wewnątrz jest to inna osoba?

admin

View more posts from this author