misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: odzież

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

dzieci
Gdy nasze pociechy przychodzą na świat, chcemy dać to, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice rekompensują swoim dzieciom własne niedostatki z lat dziecięcych. Jeśli więc ktoś dojrzewał w końcówce ubiegłego wieku, może mieć drobny kompleks na tle mody. Wówczas zwykle odziedziczaliśmy ciuchy po starszych krewnych. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie jest duża swoboda. Mamy dostęp do wszystkich, renomowanych marek. Dziś może nas hamować jedynie liczba zer na metce.
Continue Reading article

Słowo o upodobaniach współczesnych rodaków, czyli jakich ubrań i dodatków poszukujemy w internecie i stacjonarnych sklepach

Bielizna kobieta
Jeśli dogłębnie się zastanowić, to prawdopodobnie wszyscy dojdziemy do wniosku, że przeróżnego rodzaju buty, identycznie zresztą jak i bielizna czy skarpety, powinny być użytkowane tylko przez jedną osobę. Zakładanie obuwia po starszej siostrze bądź wujku z Ameryki w żadnym razie nie jest dobrym pomysłem. Rzecz jasna nie mamy w tym miejscu na myśli bez przerwy zmieniającej się mody, lecz choćby względy higieniczne. A dodatkowo ten, kto chce nosić używane klapki musi bezwzględnie wiedzieć, że na pewno będą one niewygodne.
Continue Reading article

Jakiego rodzaju podarunek z okazji chrzcin okaże się najwłaściwszy?

dwójka niemowlaków
Chrzciny to okoliczność dla wielu osób względnie problematyczna, jeśli chodzi o nabycie upominku. Noworodki zazwyczaj na długo przed pojawieniem się na świecie mają precyzyjnie skompletowaną wyprawkę i szafę pełną ubrań – tak nowych jak i tych otrzymanych po innych maluchach z rodziny. Nie potrzebują także zabawek, toteż nikogo nie powinno dziwić to, że odszukanie atrakcyjnego podarunku może przysparzać wiele kłopotów. Jak uporać się z takim zadaniem?
Continue Reading article
Continue Reading article
Continue Reading article