dla dzieci i o dzieciach

Nowatorska kontrola kropli krwi pozwala poznać aktualny satus naszego organizmu

Analiza żywej kropli krwi to odkrywcza metoda oceny kondycji organizmu. Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest techniką polegającą na ocenie kondycji organizmu oraz zdolności do utrzymania jego równowagi – homeostazy. Zachowanie stabilności wewnętrznej jest podstawą prawidłowej aktywności wszystkich układów i narządów w organizmie. Aby osiągnąć poziom homeostazy, istotne jest utrzymanie parametrów krwi na dobrym poziomie.

Zdrowie

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Naukowe testy mikroskopii, zwane inaczej próbami na żywych komórkach są sposobem służącym ocenie biologicznego środowiska człowieka. Analiza żywej kropli krwi, polega na pobraniu kilku kropel krwi z palca, nakłuwaczem do pomiaru poziomu cukru u cukrzyków. Ukłucie praktycznie nic nie boli. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez ok.

Jeżeli zaintrygowała Cię prezentowana problematyka, bez wahania wejdź na ten odnośnik – to omówienie (https://prylinski.com.pl/implanty/) na pewno też będzie dla Ciebie wartościowe!

dwudziestu minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką. Nie jest ona zmieniona poprzez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi. Jest zatem w stanie naturalnym poddana oględzinom. Krople krwi (zobacz szczegóły na informacje na na stronie na więcej na tutaj na na stronie na więcej na na stronie na tutaj na ) umieszcza się na szkło mikroskopu o zaawansowanej technologii. Obraz transmitowany jest na ekran monitora, dzięki czemu pacjent ma podgląd obrazu swoich krwinek. Dzięki zastosowaniu bardzo dużego powiększenia zobaczyć można wszystkie składniki krwi, na przykład – aktywność oraz ułożenie czerwonych krwinek względem siebie. Badanie to wykrywa obciążenia będące przyczynami rozmaitych chorób, mi.in: stopień obciążeń całego organizmu toksynami; obecności grzybów, bakterii, wirusów; wykrycie zaburzeń hormonalnych, aktywności – wątroby i tarczycy; stwierdzenie aktywności leukocytów oraz agregacji trombocytów i ocenienie stanu krwinek czerwonych; stwierdzenie obecności cholesterolu; wykrycie zaburzeń metabolizmu oraz poziomu zakwaszenia organizmu.

W przeciwieństwie do innych testów, kontrola w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wskazywać na występowanie schorzeń przedchorobowych – nawet z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, co pozwala na zastosowanie stosownej kuracji za sprawą naturalnych produktów żywieniowych. Analiza żywej kropli krwi trwa około pół godziny. Całe spotkanie w raz z konsultacją trwa do godziny.Dobę przed badaniem nie można pić napojów wysokoprocentowych. W dniu badania nie można pić kawy naturalnej. Na dwie godziny przed badaniem nie należy nic jeść. 30 minut przed badaniem trzeba wypić około 0,5 litra wody niegazowanej. Niedostosowanie się do powyższych reguł może zaburzyć prawidłowy przebieg badania.

admin

View more posts from this author