dla dzieci i o dzieciach

Niepłodność – groźny problem, z którym zmaga sie coraz więcej współczesnych par

Bolączką XXI wieku jest z całą pewnością niska liczba urodzeń. Specjaliści alarmują: z roku na rok nas ubywa.

bank komórek jajowych

Autor: Sokoban CN
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego?

specyfiki

Autor: OliBac
Źródło: http://www.flickr.com
Powodów jest bardzo wiele.

Interesuje Cię, czym są moje źródła? Jeżeli tak, to trzeba wejść w poniższy link i tam przeczytasz masę frapujących treści z tej dziedziny.

Niestabilność zawodowa, trudna sytuacja na rynku mieszkań, zmiany w sferze kultury, konsumcyjny styl bycia, niewłaściwie planowana polityka prorodzinna państwa – wymieniać można bez końca. Polacy niejednokrotnie opóźniają decyzję o powiększeniu rodziny w obawie, że nie będą w stanie jej utrzymać. Ale to tylko jedna strona medalu. Wiele par marzy o dziecku, jednak nie może zrealizować się w roli rodziców. niepłodność staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Z owym problemem boryka się już – jak wskazują statystyki – co piąta para w Polsce. Niekiedy jedyną „deską ratunku” jest bank komórek jajowych.

Odczuwasz ochotę na następne interesujące posty? Nie zwlekaj! Stworzyliśmy ich przecież dużo. Zatem kliknij po więcej i ciesz się nowymi treściami.

Na ogół, zdrowa, młoda kobieta w wieku rozrodczym „wytwarza” około czterysta tysiecy komórek jajowych, warto je oddać do banku komórek jajowych. Tylko niewielka część z nich ulega zapłodnieniu. Należy zaznaczyć, że pobranie komórek jajowych to absolutnie bezpieczna procedura. Nie wywiera wpływu na płodność dawczyni. Nie wywołuje też u niej problemów z późniejszym poczęciem potomstwa.

Chcesz poodarować komuś szansę na rodzicielstwo? Interesuje Cię temat, którym jest Leczenie niepłodności Częstochowa to wspaniały „adres”. Miasto albowiem, dysponuje bogatą „bazą” profesjonalistów, którzy udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji. Ponadto specjalizują się oni w w leczeniu niepłodności na terenie Częstochowy

admin

View more posts from this author