dla dzieci i o dzieciach

Najciekawsza zabawa dla chłopca? Bez wątpienia samochodziki Hot Wheels

Czy istnieje na świecie młody człowiek, który w swoich zbiorach zabawek nigdy nie miał choć jednego resoraka marki Hot Wheels? Na pewno trudno będzie o takiego osobnika. Te małych rozmiarów autka, już prawie pięćdziesiąt lat temu ogarnęły świat dzieci. Cudownie kolorowe, zachęcają do kupna małych rajdowców.

Zabawki Hot Wheels

Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Małe dzieci lubią między sobą konkurować, toteż z wielką frajdą fundują sobie niewielką dawkę adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby emocje były bardziej emocjonujące, marka która produkuje zabawki Hot Wheels proponuje swoim małym odbiorcom specjalne tory, po których autka pędzą zjawiskowo szybko. Wielkim sukcesem firmy są oszałamiające modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Nowością jednak, są tory montowane do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez uszkodzenia jej. Są kompatybilne toteż z bez problemu można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze bardziej okazałe i ciekawsze konstrukcje. Nadeszły czasy gdzie dowolnie wybrany amator rajdów może posiadać swój prywatny tor wyścigowy i przezwyciężać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym małym wymiarom, autka towarzyszą maluchom na każdym kroku i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w murach szkoły a także w… wodzie .

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło żłobek dwujęzyczny wrocław a znajdziesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Ponieważ dzięki ciepłej i zimnej wodzie samochody ulegają transformacji i dokonują zmiany koloru. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po zimne. Naturalnie każdy model harmonizuje z torami. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z sugerowanych, niezwykłych kolorów

.

Ale to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka gratka dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, przy tym panów z pełniejszym portfelem, gdyż jest na świecie model stworzony przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Rok w rok najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest ogromy więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań.

admin

View more posts from this author