dla dzieci i o dzieciach

Na jakie lekcje kładzie nacisk prywatna szkoła podstawowa?

Obecny świat gna do przodu. Bardzo istotne jest uzyskanie zdolności dostosowania się do nieustannie zmieniających się wyzwań, jakie są stawiane przez realia. Żeby uzyskać to wszystko, dziecko musi mieć warunki do rozwoju, a w procesie edukacji musi posiadać pomoc od nauczycieli.

niepubliczna szkoła podstawowa

Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z głównych celów, jakie ma niepubliczna szkoła podstawowa jest efektywna nauka obcych języków. Głównym językiem jest angielski już od zerowej klasy szkoły podstawowej. W drugiej klasie, zostanie wprowadzony dodatkowo język francuski oraz hiszpański. Bardzo istotna w nauce języka jest ciągłość programowa, a nie wyłącznie jego bierna nauka. Podczas każdych zajęć, dzieci opanowują mowę w języku obcym poprzez systematyczny kontakt z native speakerem. Szkoła szkoła niepubliczna warszawa taka powstała w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Niepubliczna szkoła podstawowa ma klasy liczące 15 osób, dzięki czemu dzieciaki mają zagwarantowaną naukę w komfortowych uwarunkowaniach.
moda flickr

Autor: Łukasz Dunikowski
Źródło: http://www.flickr.com/
W szkole przeprowadzane są zajęcia wychowania fizycznego w doskonale zaopatrzonych halach sportowych oraz na pływalni. Najlepsze okoliczności w sportowej przestrzeni sprawiają, że dzieciaki czerpią satysfakcję z aktywności fizycznej oraz oferują fundamenty do odpowiedniego stylu życia na przyszłość. Każdy uczeń posiada indywidualną szafę, co eliminuje problem ciężkiego tornistra. Pozwalają te szafki pozostawić w szkole podręczniki, jakich nie trzeba zabierać każdego dnia do domu. Aż do godz. 18 wychowankowie mogą przebywać w Świetlicy Edukacyjnej, jaka gwarantuje uczniom zorganizowaną formę spędzania czasu po lekcjach.

Wszystkie aktywności realizowane w świetlicy są doliczone do czesnego. Dużo z tych zajęć daje możliwość pogłębiania wiedzy zdobytą w czasie lekcji. Na świetlicy czas jest rozdzielony na odrabianie lekcji oraz czynny relaks.

admin

View more posts from this author