misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: maluch

Akcesoria dla dzieci

niemowlę ze smoczkiem
Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Jako, że dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, często przyjmują zaproszenie na święta od rodziny. Jak przygotować się z niemowlęciem do świątecznej wizyty?
Continue Reading article

Czapka dla niemowlaka – czym chronić małą główkę?

czapka zimowa dla niemowlaka
Czapka, kapelusz i chusta – to rodzaje nakryć głowy, które dostępne są dla niemowląt. Czym należy kierować się przy doborze nakrycia główki małego dziecka?
Noworodek ma jeszcze nie zupełnie sprawny system termoregulacji, dlatego przez główkę traci sporo ciepła.
Continue Reading article

Jak możemy wybrać idealne obuwie dla dziecka?

dziewczynka w różowym stroju
W sklepach dostępnych jest dużo typów bucików dla dzieci: półbuty, buciki do nauki chodzenia, sandałki, buty zimowe dla dzieci, nawet buty profilaktyczne czy chodaki dla dzieci. Sklepowe półki przyciągają wzrok wzornictwem, kolorem, walorami zdrowotnymi butów dla dzieci. Jednak nie należy kupować butów profilaktycznych czy też z wkładkami ortopedycznymi bez konsultacji ze specjalistą, gdyż taka wkładka zdrowemu dziecku może zaszkodzić miast pomóc.
Continue Reading article

Akcesoria dla dzieci, jakie opłaca się dopasować bezpośrednio do ich normy rozwojowej.

dziecko
Nie ma możliwości zakwestionować tego, iż gadżety dla dzieci opłaca się dobierać bezpośrednio do ich rozwoju. Każdy opiekun powinien być tego świadom, abstrahując od tego, ile lat ma dziecko. Maluchom należałoby za każdym razem dać to, co je wyjątkowo zainteresuje i dzięki czemu będą się mogły wszechstronnie rozwinąć. Należy sugerować się zasadą, że konkretna zabawka musi być dobrana pod aktualne kompetencje dziecka, aby nie nużyło się ono w czasie zabawy.
Continue Reading article
Continue Reading article