dla dzieci i o dzieciach

Majtki treningowe świetnie nadają się dla starszych dzieci

Dla kilkulatków świetnie sprawdzą się majtki treningowe. Nadchodzi taki moment, kiedy potomstwo powinno już rozpocząć naukę robienia własnych potrzeb fizjologicznych do nocnika lub na ubikację, a nie w pieluszkę. Jeśli nie chcemy, aby w czasie czasu jego odpieluchowania czekało nas co chwilę sprzątanie, ale jednocześnie pragniemy, by poczuło, że ma mokro i jest mu niemiło, to należy się zastanowić czy nie nabyć majtki treningowe.

Dziecko w pieluszce

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Prezentują się one jak normalne majtki, jeżeli będą dobrze dopasowane to nic nie będzie miało prawa przeciekać, ponieważ posiadają specjalną wkładkę, a jednocześnie jest ona tak przygotowana, że nie wchłania moczu tak jak pieluszki, tylko dziecko go zawsze czuje – . To spowoduje, że będziemy mieli szansę odzwyczaić nasze dziecko korzystania z pieluchy, mając świadomość równocześnie, że nie będziemy zmuszeni co co jakiś czas myć podłogi.

Pieluszki z kieszonką to odpowiednia inwestycja

Dziecko w pieluszce

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nie pragniemy co miesiąc kupować pampersów, ponieważ twierdzimy, że będzie to strata gotówki, to musimy się zastanowić nad pieluszkami częstego użytku. Istnieją one wyposażone w odpowiednie wkładki, które można spokojnie wyprać oraz suszyć, a następnie założyć na nowo. Co więcej takie pieluszki z kieszonką mogą rosnąć razem z potomstwem, zatem będzie to naprawdę pojedynczy wydatek i może się okazać, że nasze potomstwo będzie używało tego typu pieluchy od narodzin, aż do momentu ich odłożenia. Co więcej są one robione z naturalnych materiałów, zatem będą przepuszczały powietrze i nie będą drażniły pupy naszego dziecka.

Jeśli zamierzasz sprawdzić rzetelność danych zawartych w tym materiale, to kliknij tu i zweryfikuj u źródła (https://visaandwork.com/blog/slub-z-obywatelem-rp/) a uzyskasz stuprocentową pewność w takiej sprawie.

Sprawdź pieluszki: .

Jednorazowe pampersy to nie wszystko

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że jednorazowe pampersy to nie wszystko na co mamy szansę się zadecydować. Do wyboru mamy jeszcze takie, których będziemy mieli szansę używać dużo razy, a nawet odpowiednie majtki, które usprawniają nam naukę załatwiania się na nocnik. Przez to tak ważne okazuje się być to, byśmy poznali się z tą ofertą oraz zdecydowali co będzie odpowiedniejsze dla nas oraz naszego dziecka.

admin

View more posts from this author