dla dzieci i o dzieciach

Leki, suplementy oraz kosmetyki dostępne online

Kwasy omega-3 są to związki kwalifikowane do tak zwanych NNKT, zatem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponieważ ludzki organizm nie umie ich zsyntetyzować, muszą być dostarczane z pokarmem w codziennej diecie. Kluczowym źródłem kwasów omega-3 są ryby morskie tj. łosoś, tuńczyk, śledź, ale ich konsumpcja w diecie przeciętnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są potrzebne do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju naszych pociech, gdyż wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mózgu jak też układu nerwowego, a również na ostrość widzenia.

Te intrygujące treści posiadają swą kontynuację. Pragniesz się z nią zapoznać? Więc idź do strony wszycie esperalu warszawa i tam rozkoszuj się frapującymi tematami.

W badaniach dowiedziono, iż wzmacniają one zdolność koncentracji,

leki

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

poprawiają pamięć, zdolność mówienia, czytania, pisania, a więc mają wpływ na rozkwit intelektualny dzieciaków. Dzięki kwasom omega-3 dziecko szybciej się rozwija i fizycznie, jak też psychicznie.

Dzisiaj NNKT są one polecane już nie tylko przez pediatrów, ale również logopedów, psychologów dziecięcych, wykazano bowiem, iż suplementacja NNKT w znaczący sposób obniża pobudliwość, impulsywność, a nawet agresję u dzieciaków. Wspomagająco stosuje się Iq oil również w kuracji ADHD, dysleksji, autyzmu, o czym można poczytać – więcej o preparacie. Warto tutaj też podkreślić działanie kwasów omega 3 na odporność maluchów. Dokładnie dlatego suplementacja zalecana jest w szczególności w okresie jesiennym oraz wczesnej wiosny.

Co się dzieje, jeśli w organizmie mamy za mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi jedynie śladowych ilości omega-3, wtenczas te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W jadłospisie musi być zatem zachowana stabilność miedzy kwasami omega-3 a omega-6. Idealnie, by był to stosunek 1:1, jednakże to mało możliwe, w związku z tym przyjmuje się, że doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, w dzisiejszej diecie proporcje te wynoszą 20:1!

W aptece internetowej poczytamy również o Unigel Apotex – więcej o Unigel Apotex. To wyrób medyczny przeznaczony do kuracji szerokiego spektrum ostrych ran. Dzięki swojej strukturze UniGel nie przedostaje się do organizmu z czego wypływa, iż nie zostały dowiedzione żadne przeciwwskazania, a UniGel można stosować u: każdych kategorii wiekowych i niemowląt, kobiet w ciąży a także mam karmiących, pacjentów cierpiących na sporo chorób i przyjmujących wiele lekarstw.

admin

View more posts from this author