misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Lalaloopsy oraz Baby Annabell – a więc, jakiego typu zabawki wybrać dla dziewuszki

Pokój  dla dziewczynki
Poszukujesz doskonałej lalki dla swojej maluszka? Zastanów się o marce lalaloopsy oraz o wspaniałej lalce Baby Annabell loga Baby Born!
Lalaloopsy to na konkretną chwilę bardzo modne pośród dziewczynek zabawki dla kolekcjonerów.

dom piętrowy
Autor: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential
maskotka
Źródło: pixabay.com
Powstało ich bardzo wiele rodzai (równocześnie dużych laleczek, jak również zestawów tak nazywanych „mini” laleczek). Każda zabawki z obecnej linii charakteryzuje się czymś innym, posiada także w większości własne zwierzę, które mu asystuje. Lalki te wyszczególniają się „słodkim” zrobieniem oraz indywidualną „osobowością” do niej przypisaną. Powstały w tej kolekcji równocześnie dziewczynki, jak i chłopacy. Powstały także bajka (audiobooki mp3) wewnątrz telewizji o ich opowieściach.
Pokój  dla dziewczynki
Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Co zaś dotyczy się marki Baby Born, skupimy się na pojedynczym modelu, a mianowicie laleczce Baby Annabell. Lalka Baby Annabell jest leciutka i ma w posiadaniu prześliczne niebieściutkie oczy, wewnątrz których zabujają się ich przyszłe „mamusie” od pierwszego spojrzenia. Są w posiadaniu szeregi dodatków i nie mało potrafią, w szczególności: spać, pić z buteleczki, albo, tak jak w opcji tegorocznej (2016) robićzrobić siusiu do pieluszki, które to również jest możliwość kupić w formie dodatku. Poza nią jednakże powstała calutka gama gadżetów wwewnątrz które skład wchodzą: kołyski, nocniki, ubranka, buciki, całe zestawy w torebce dla dzieciątka, krzesła do karmienia i tak dalej.

Zwerbowany? To idealnie! Zakup swojej malutkiej pociesze idealną laleczkę, a z pewnością się ucieszy! Nie czekaj i zacznij kolekcjonować dla niej całą kolekcję – bo zostańmy szczerzy, czym stanie się lalka bez towarzysza albo plusowych akcesoriów!