misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Kupowanie zabawek drogą internetową jest opłacalne

dziecko
Jeśli chcielibyśmy zakupić naszemu maluchowi jakąś zabawkę to warto przejrzeć to, co jest w Internecie. W Internecie multum jest stron internetowych, na których można kupić fajne zabawki dla naszych dzieci. Dodatkowo ciekawą opcją jest hurtownia zabawek w Internecie. Można tam kupić zabawki w przystępnej cenie. Ale, żebyśmy mogli je zamówić trzeba zrobić zakupy za kwotę minimalną. Ale na szczęście to i tak bardziej opłacalne niż gdybyśmy mieli płacić za zabawki w sklepach w wielkich domach handlowych. Tak, więc trzeba porządnie poszperać w sieci, by znaleźć zabawki, które nie tylko będą cieszyły nasze dziecko, ale również będą jedyne w swoim rodzaju.

dziecko
Autor: Laity Lodge Family Camp
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując zabawki w zwykłych sieciówkach bardzo prawdopodobne, że nasz maluch będzie miał następną taką samą lalkę czy samochodzik. W Internecie możemy, więc kupić nie tylko tanie zabawki, ale również takie, które okażą się dla naszego dziecka bardziej interesujące. Warto wraz ze znajomymi mamami składać wspólne zamówienia w internetowych hurtowniach zabawek. Jeżeli każda mama wybierze chociaż jedną zabawkę to rzeczywiście okaże się, że koszt zakupu będzie zminimalizowany do granic możliwości.

Najlepszy sposób na naukę to łączenie pożytecznego z przyjemnym

Spora część rodziców myśli o tym, w jaki sposób przekonać dzieci do uczenia się. Najlepszym sposobem jest zabawa. Dzięki zabawie maluchy przekonają się, że nauka wcale nie musi być nudna. Świetną opcją okażą się gry edukacyjne. A gier jest naprawdę sporo i to z różnych dziedzin (link do strony sklepu).

Czekasz na następny artykuł? Pragnę powiadomić Cię, że kolejna strona jest już dostępna. W takim razie namawiam do przejrzenia jej.

Trzeba jedynie poszukać. Co ważne można szukać wśród gier typowo strategicznych jak i gier, które wymagają jedynie wiedzy z danej dziedziny. Powinniśmy zamiast kupować dziecku następną grę na komputer, kupić jakąś grę planszową.

Zamieszczony się w innym tego typu portalu post bez dwóch zdań też Cię zainteresuje – to ważny link (http://www.mammamed.pl/o-nas.html) mówiący o omawianej sprawie.

Oczywiście możemy dać naszemu maluchowi grę edukacyjną, którą będzie mógł włączyć na komputerze, jednak może być problem z weryfikacją tego, jaką grą w danej chwili zajmuje się nasza pociecha. Tymczasem planszowe gry edukacyjne to możliwość nie jedynie na naukę przez zabawę, ale również na rodzinne spędzanie czasu (zobacz więcej w kategorii odnośnik). Zresztą, gdy dziecko ma siedem lat i więcej to warto pokazać mu rozrywkę trochę inną niż wspólne oglądanie bajek, czy bawienie się klockami. Dobrze powoli pokazywać dziecku, że może inaczej spędzać czas. Dzięki temu z większą ochotą nasze dziecko będzie chciało się uczyć. Gry edukacyjne są wykorzystywane przez idących z duchem czasu nauczycieli na lekcjach, oraz na zajęciach na świetlicy.