misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Kupowanie zabawek drogą internetową jest opłacalne

dziecko
Jeśli chcielibyśmy zakupić naszemu maluchowi jakąś zabawkę to warto przejrzeć to, co jest w Internecie. W Internecie multum jest stron internetowych, na których można kupić fajne zabawki dla naszych dzieci. Dodatkowo ciekawą opcją jest hurtownia zabawek w Internecie. Można tam kupić zabawki w przystępnej cenie. Ale, żebyśmy mogli je zamówić trzeba zrobić zakupy za kwotę minimalną. Ale na szczęście to i tak bardziej opłacalne niż gdybyśmy mieli płacić za zabawki w sklepach w wielkich domach handlowych. Tak, więc trzeba porządnie poszperać w sieci, by znaleźć zabawki, które nie tylko będą cieszyły nasze dziecko, ale również będą jedyne w swoim rodzaju.

dziecko
Autor: Laity Lodge Family Camp
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując zabawki w zwykłych sieciówkach bardzo prawdopodobne, że nasz maluch będzie miał następną taką samą lalkę czy samochodzik. W Internecie możemy, więc kupić nie tylko tanie zabawki, ale również takie, które okażą się dla naszego dziecka bardziej interesujące. Warto wraz ze znajomymi mamami składać wspólne zamówienia w internetowych hurtowniach zabawek. Jeżeli każda mama wybierze chociaż jedną zabawkę to rzeczywiście okaże się, że koszt zakupu będzie zminimalizowany do granic możliwości. Najlepszy sposób na naukę to łączenie pożytecznego z przyjemnymSpora część rodziców myśli o tym, w jaki sposób przekonać dzieci do uczenia się. Najlepszym sposobem jest zabawa. Dzięki zabawie maluchy przekonają się, że nauka wcale nie musi być nudna. Świetną opcją okażą się gry edukacyjne. A gier jest naprawdę sporo i to z różnych dziedzin (link do strony sklepu).

Czekasz na następny artykuł? Pragnę powiadomić Cię, że kolejna strona jest już dostępna. W takim razie namawiam do przejrzenia jej.

Trzeba jedynie poszukać. Co ważne można szukać wśród gier typowo strategicznych jak i gier, które wymagają jedynie wiedzy z danej dziedziny. Powinniśmy zamiast kupować dziecku następną grę na komputer, kupić jakąś grę planszową.

Oczywiście możemy dać naszemu maluchowi grę edukacyjną, którą będzie mógł włączyć na komputerze, jednak może być problem z weryfikacją tego, jaką grą w danej chwili zajmuje się nasza pociecha. Tymczasem planszowe gry edukacyjne to możliwość nie jedynie na naukę przez zabawę, ale również na rodzinne spędzanie czasu (zobacz więcej w kategorii odnośnik). Zresztą, gdy dziecko ma siedem lat i więcej to warto pokazać mu rozrywkę trochę inną niż wspólne oglądanie bajek, czy bawienie się klockami. Dobrze powoli pokazywać dziecku, że może inaczej spędzać czas. Dzięki temu z większą ochotą nasze dziecko będzie chciało się uczyć. Gry edukacyjne są wykorzystywane przez idących z duchem czasu nauczycieli na lekcjach, oraz na zajęciach na świetlicy.