dla dzieci i o dzieciach

Który rodzaj lasera jest stosowany do której czynności związanej z poprawą urody?

Do niektórych zabiegów powiązanych z poprawianiem wyglądu stosuje się lasery. Który z nich może pomóc na pryszcze, a który upora się z niechcianymi włoskami – w niniejszym tekście podpowiadamy, na jaki zabieg warto się zdecydować przy problemach związanych z urodą oraz ze zdrowiem.

jogging nad morzem

Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Na kłopoty związane z trądzikiem najkorzystniej jest zdecydować się na laser Isolaz. Funkcjonuje on tak, że jeżeli inne procedury będą zawodne, trzeba spróbować właśnie tej metody. Isolaz poniekąd wysysa bakterie na powierzchnię, aby w tamtym miejscu je zabić przy pomocy światła. koszt tego typu zabiegu zamyka się w sumie ok. 200 złotych. Konieczne jest odbycie 4-5 wizyt, żeby efekty były zauważalne przez znaczny czas. Na kłopoty wiążące się z włoskami należy zdecydować się na laser diodowy. Funkcjonuje on niezwykle efektywnie i szybko, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Koszt tego typu zabiegu to ok. 1000 złotych za kończynę. Ilość koniecznych wizyt to 6. Jeżeli natomiast masz kłopot ze zmarszczkami, to należy wybrać frakcyjny laser CO2 (ablacyjny albo nieablacyjny).
Laser frakcyjny działa niezwykle precyzyjnie tam, gdzie jest to wymagane, nie uszkadza okolicznych tkanek. Koszt takiego zabiegu na całej twarzy oscyluje od 1500 zł. Mniejsze strefy, dla przykładu czoło, to koszt od 500 zł. Ilość koniecznych wizyt to 3-5 co 2-4 tygodnie. Jeżeli z kolei posiadasz problemy dotyczące tatuażu, to należy zdecydować się na laser Picosure. Funkcjonuje on tak, że impulsy lasera są bardzo krótkie, dzięki czemu usuwają jedynie barwnik, nie uszkadzając przy tym naskórka. Koszt tego typu zabiegu wynosi od 250 zł za mały tatuaż (maszyna do usuwania tatuażu) (o rozmiarze 4 cm2).

Liczba wymaganych zabiegów wynosi od 2 do 5 albo więcej – w zależności od wielkości tatuażu. Jeżeli zainteresowały Cię jakiegokolwiek typu zabiegi laserowe Wrocław to miejsce, w którym można by je bez najmniejszego kłopotu przeprowadzić.

admin

View more posts from this author