misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: kremy

Continue Reading article

Bierzmy tylko te z atestem

Pefrumy „With Love" Mohito
Im bardziej jesteśmy wrażliwi na różnego rodzaju związki chemiczne, tym bez wątpienia większą wagę zwracamy na to, czym pielęgnujemy swoje ciało. Im więcej atestów ma dany balsam, albo flakonik wody toaletowej, tym z pewnością czujemy się bezpieczniej, gdyż posiadamy znaczniejszą gwarancję, iż nie wpłyną one negatywnie na naszą cerę oraz że nie zjawią się na niej najmniejsze niechciane krostki albo zaczerwienienia.
Continue Reading article

W jaki sposób można dawać sobie radę z brzydkimi bliznami?

Blizna
Blizny to jeden z tego typu defektów, z jakimi stosunkowo trudno bywa sobie poradzić. Blizny tworzą się najczęściej w efekcie skaleczenia albo zabiegów chirurgicznych, ale bywa tak, że są efektem poparzenia abo trądziku. Mamy też często kłopot z bliznami po ospie wietrznej. Dla niektórych jest to jedynie nieładny zewnętrzny problem kosmetyczny, ale bliznowce mogą też przynieść sporo problemów zdrowotnych.
Continue Reading article

Należy zadbać o posiadanie odpowiednich produktów do pielęgnacji pupy

Mama z dzieckiem
Kiedy ma być nieodparzona pupa kosmetyki powinny być najlepszej jakości. Jeśli jesteśmy opiekunami, słyszymy wiele ważnych rad odnośnie pielęgnacji naszego maleństwa, dzięki którym możemy mieć gwarancję, że nie będzie miało problemów ze swoją delikatną skórą.
Continue Reading article