misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: Kolor

Dlaczego warto składać puzzle?

praca
Bez znaczenia czy to puzzle 5000 części czy mniejszy zestaw składanie puzzli ma wiele pozytywów, o których w podczas zabawy nawet nie myślimy. Jest to nie tylko niezbyt kosztowna, lecz użyteczna i przynosząca mnóstwo uśmiechu zabawa.
Układanki można nabyć nie tylko w księgarniach, sklepach z artykułami papierniczymi, lecz też w sklepach z zabawkami.
Continue Reading article

Zabawki dla pociech – co mieć dziś na względzie wybierając podobne akcesoria?

niemowle
Każdy rodzic pragnie zagwarantować własnemu dziecku wszystko co najlepsze. To całkowicie normalne. Jednakże, kupując zabawki dla swoich pociech, wskazane jest zachować rozsądek. Czym kierować się podczas zakupów? Co w pierwszej kolejności mieć na uwadze? Rzecz jasna, podstawą jest bezpieczeństwo. Zanim zabawkę włoży się do swojego koszyka, zawsze trzeba sprawdzić od jakiego wieku jest dozwolona. Zabawki dla najmniejszych dzieci są wyposażone w duże elementy, jakich dziecko nie będzie mogło połknąć.
Continue Reading article

Z czego produkuje się elegackie damskie oraz męskie szlafroki?

dla dziecka
W niemalże każdej łazience na wieszaku są różnorodnej wielkości ubrania po kąpieli. Te damskie produkowane są w dwóch wersjach: cieńszej, której używa się w cieplejsze dni przykładowo na plaży oraz na pływalni, i nieco grubsze, które z pewnością mogą zapewnić dowolnej pani tak przyjemne dla niej ciepło.
Continue Reading article
Continue Reading article

Zabawki dla maluchów – plastikowe czy z drewna? Jaką rzecz wybrać?

mapa
Poszukujesz odpowiedniej zabawki dla dzieciaka, czegoś, co przykuje Jego uwagę? Przeczytaj nasz felieton!
Zabawki dla dzieci w obecnych czasach nie są żadnym kłopotem. Ich różnorodność daje radę nie jednemu rodzicowi zawrócić w głowie – z trudnością więc winić dzieci, które tylko wchodząc do sklepu zabawkowego, mówią: „Ja to pożądam!”.
Continue Reading article