misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: Kolor

Dlaczego warto składać puzzle?

praca
Bez znaczenia czy to puzzle 5000 części czy mniejszy zestaw składanie puzzli ma wiele plusów, o których w trakcie zabawy nawet nie myślimy. Jest to nie tylko mało kosztowna, lecz przydatna i dająca mnóstwo uśmiechu zabawa.
Puzzle można znaleźć nie tylko w księgarniach, sklepach z artykułami papierniczymi, lecz też w sklepach z zabawkami.
Continue Reading article
Continue Reading article
Continue Reading article

Najciekawsza zabawa dla chłopca? Bez wątpienia samochodziki Hot Wheels

Samochód Hot Wheels
Czy jest na ziemi młody osobnik płci męskiej, który w prywatnych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego modelu marki Hot Wheels? Z pewnością z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego delikwenta. Te niepokaźnych gabarytów pojazdy, już dawno opanowały chłopięcy świat. Niesamowicie kolorowe, namawiają do zakupu małych rajdowców.
Continue Reading article

Zabawki dla pociech – co mieć dziś na względzie wybierając podobne akcesoria?

niemowle
Każdy rodzic pragnie zagwarantować własnemu dziecku wszystko co najlepsze. To całkowicie normalne. Jednakże, kupując zabawki dla swoich pociech, wskazane jest zachować rozsądek. Czym kierować się podczas zakupów? Co w pierwszej kolejności mieć na uwadze? Rzecz jasna, podstawą jest bezpieczeństwo. Zanim zabawkę włoży się do swojego koszyka, zawsze trzeba sprawdzić od jakiego wieku jest dozwolona. Zabawki dla najmniejszych dzieci są wyposażone w duże elementy, jakich dziecko nie będzie mogło połknąć.
Continue Reading article