misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: klocki

Aktywne przedszkolaki dzięki wspólnej zabawie, nabywają wiele osobistych zręczności i doświadczeń

zabawki drewniane
Wielu z nas z pewnością pamięta – jak w dziecięcych latach bawiliśmy się prawie do nocy na podwórku. Wtedy nie traktor zabawka a zwykły patyk i skrzydła fantazji zastępowały wiele zabawek. Czasy kiedy bawiono się w „państwa miasta”, „kapsle” przeminęły. Z tęsknotą wspomina się czasy zabawy w dom, gdy pączki były z piasku a zupę gotowało się z liści.
Continue Reading article
Continue Reading article

Rozrywka dla całej rodziny

klocki lego
Po długich i produktywnie spędzonych chwilach spędzonych w szkole, czy przy korporacyjnym biurku każdemu należy się chwila na relaks. Regeneracja jest bardzo ważnym aspektem życia i zawsze musimy znaleźć czas na odprężenie i naładowanie baterii w naszym organizmie.
Najlepszym sposobem na to jest spożytkowanie czasu w gronie domowników.
Continue Reading article

Typujemy najlepszy prezent dla swojego dziecka

Zabawki dla dzieci
Kilka razy w roku musimy liczyć się z pewnym wydatkiem, takim przeznaczonym na prezenty. Nasze dojrzałe relacje niekiedy wykluczają udział w tego typu obdarowywaniu, wiadomo, każdy ma pewne zobowiązania, z innej strony można o tym zapomnieć, nie w każdej sytuacji zdajemy sobie sprawę, co podarować. problematyka ta jednakże ukazuje się całkowicie odmiennie w sytuacji, kiedy obdarowywanym jest dziecko. W takiej sytuacji należy zawsze pamiętać o terminie (urodzin, imienin, świąt), a także skoncentrować się na idealnym prezencie.
Continue Reading article
Continue Reading article