misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Klocki jako jedna z najbardziej kształtujących zabawek

pomieszczenia
Klocki to jedna z nadzwyczaj rozwijających zabawek, jakie kiedykolwiek stworzono. Z drewna, plastykowe, z obrazkami, albo bez, bez względu na to, jakie wyselekcjonujemy dla naszego malucha, będzie to perfekcyjny wybór.

Klocki Lego kształtują sprawność manualną i uczą precyzji. Na początku dziecko umie wyłącznie obracać je w dłoni, bądź nimi ciskać. Następnie usiłuje przystosowywać je do siebie. W końcu staje się małym budowniczym. Klocki poprawiają fantazję. Malec w swoich budowlach odwzorowuje realność, ale także usiłuje prezentować w konstrukcjach przestrzennych rzeczywistość z bajek i z własnych fantazjowań. Nauczają także koncentracji, wytrwałości i systematyczności. Żeby stanął wieżowiec, siedziba z ogródkiem, czy nawet przeciętny pociąg, potrzeba sporo wysiłku, ponawiania prób, żmudnej pracy.

pomieszczenia
Autor: Adam Tas
Źródło: http://www.flickr.com
klocki lego
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki Chi Chi Love to małe, pluszowe atrakcyjne pieski Chihuahua, jakie zaskarbiają sobie serca coraz większej ilości dziewcząt na całym świecie. Chi Chi Love potrafią być używane jako pluszak do snu, można brać je ze sobą na zewnątrz, do szkoły, lub na wyprawy. Chi Chi Love to kolekcja, jaka cały czas się zwiększa. Odszukamy w niej wiele rozmaitych psin, oraz ubranek, torebek i innych dodatków. Wśród psiaczków odnajdziemy również zabawki interaktywne, które mają sporo ról, zaprogramowanych ruchów, a także reagują na polecenia, oraz imię właścicielki.

Pieski Chi Chi Love to przede wszystkim pluszaki, do których możemy się przytulać i przebierać, oraz czesać je.
W zbiorach Chi Chi Love możemy również napotkać na małe figurki czworonogów. Sprzedawane są one oddzielnie, albo w sporych kompletach.