misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Zabawa i zabawki

Continue Reading article
Continue Reading article

Dlaczego należałoby wysyłać dzieciaki na organizowane przez szkołę wycieczki?

Impreza firmowa
Każdy wie, że podróże kształcą. Zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy nowych ludzi. Większość z nas jeździła na szkolne wyjazdy, które odbywały się podczas roku szkolnego. Była to doskonała okazja, aby odpocząć od lekcji oraz spędzać czas z rówieśnikami z daleka od szkolnych murów.
Wyjazd do jakiegoś muzeum czy kopalni złota, to dla dzieciaków duża dawka nauki, której nie doznałyby tak prędko i z taką radością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.
Continue Reading article

Pan jaki jest każdy może zobaczyć. Ale czy faktycznie tak jest? Przekonaj się do dbania o siebie.

suszarka do włosów
Istnieje kilka wydarzeń każdego roku, jakie wręcz proszą się, ażeby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mowa o kobietach, gdyż faceci przeważnie nie posiadają tego typu zamierzeń. Ale są również mężczyźni, którzy podobnie, jak kobiety myślą o takich sprawach. Weźmy taki typ faceta, jak Christiano Ronaldo, w sumie on w każdym meczu prezentuje się wręcz doskonale. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych szczegółów o jakie na pewno dba, a które wpływają na całokształt. Czy to normalne czy trochę przesadne?
Continue Reading article

Piramidy linowe oraz siatki na placu zabaw dla naszych dzieciaków

plac zabaw

Ruch to zdrowie, to nie powinno podlegać wątpliwości. Trening i ruch konieczny jest dla najbardziej młodych ludzi, jak i dla tych bardziej starszych. Dla dzieci, gdyż rozwijają mięśnie i koordynację ruchową, dla starszych, bo podtrzymuje formę i dłuższą sprawność na lata. Zresztą, w każdym momencie naszego życia powinniśmy mieć to na uwadze. Oczywistym jest, iż niekiedy są takie lata, iż starcza sił jedynie na dom i pracę, lecz powinniśmy spróbować wygospodarować choć trochę czasu na aktywność fizyczną.

Continue Reading article