misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Zabawa i zabawki

Powrót do szkoły: jak trzeba wyekwipować ucznia podstawówki?

siedzonko dla dziecka
Rok szkolny zbliża się ogromnymi krokami. To już ostatni dzwonek, aby skompletować przybory a także sprzęt potrzebny dziecku w szkole. Zeszyty, podręczniki a także świetnie wyekwipowany piórnik są najważniejsze, ale powinniśmy także pomyśleć o kupnie elektronicznego sprzętu dla potomka.
Continue Reading article

Zabawki dla maluchów – plastikowe czy z drewna? Jaką rzecz wybrać?

mapa
Wyszukujesz odpowiedniej zabaweczki dla dziecka, czegoś, co przykuje Jej uwagę? Sprawdź nasz felieton!
Zabawki dla dzieci w tych latach nie są żadnym problemem. Ich różnorodność daje radę nie jednemu rodzicowi oszołomić w głowie – trudno więc obarczać winą dzieci, które wyłącznie przychodząc do sklepu z zabawkami, twierdzą: „Ja to chcę!”.
Continue Reading article

Wymarzony prezent na osiemnastkę swojej dojrzewającej pociechy

Tort urodzinowy
Osiemnaste urodziny to wielce ważna data w naszym całym życiu – w końcu nareszcie jesteśmy dorośli! Mamy okazję pić alkohol, palić papierosy, wziąć ślub, założyć biznes, rzucić szkołę bądź zrobić prawko. Tak naprawdę tylko zrobienie prawa jazdy jest racjonalne w tym wieku… Rodzice powinni postarać się uczcić fajnie ten niesamowity dzień. Pomyślmy w takim przypadku co robić, aby sprawić dziecku – w dalszym ciągu jest dzieckiem, no przynajmniej dla swoich rodzicieli, dużą przyjemność. Przecież przydałoby się zakupić coś niezwykłego, niźli wszystko!
Continue Reading article
Continue Reading article

Wózki spacerowe w ofercie firmy Baby design

spacerówka
Nie od teraz wiadomo, że w przypadku własnych maluchów stawia się w pierwszej kolejności na wysoką jakość. Rewelacyjnie przygotowane zestawienia trafiają do szerokiego grona odbiorców, jakimi w większości są rodzice. Biorąc pod uwagę dostępny aktualnie asortyment, znaleź
można wózki spacerowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Moc rekomendowanych rozwiązań do wyboru spotyka się z dużym uznaniem na rynku. Atrakcyjne ceny są gwarantowane.
Continue Reading article