misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Zabawa i zabawki

Continue Reading article

Prezenty dla najmłodszych

images
Tuż przed świętami, to czas kiedy sklepy oraz liczne galerie, przeżywają pękają w szwach. Wtedy zaczyna się istny wyścig za świątecznymi zakupami. Zwłaszcza, że nie upraszczają tego zewsząd, pociągające produkt po niskiej cenie, doskonała okazja i takie tam. Jednak najważniejsze przy kupowaniu prezentów to radość na twarzy najbliższych.
Continue Reading article

Jakim sposobem przygotować się do porodu?

dziecko - zbliżenie
Z pewnością nieraz rozmyślałaś o tym, jak będą wyglądały narodziny Twojego dziecka. To naprawdę istotne wydarzenie – warto zatem włożyć troszeczkę wysiłku w jego uplanowanie.
Continue Reading article

Jakich uczuć może nauczyć nasze małe potomstwo przeciętny wykonany z drewna domek dla lalek?

bawiąca się dziewczynka
Czy pamiętasz w jaki sposób można by od faktycznie młodego wieku uczyć swoją córeczkę takowego uczucia jak empatia? To wszakże niezwykle ważne uczucie, wszakże wszelki chce być dobrze traktowany poprzez odmienne osoby.
Jak jednak można nauczyć tego uczucia swe małe dziecko? W wypadku małej córki może okazać się to mniej trudne niż można by tego się spodziewać.
Continue Reading article

Dlaczego klocki Lego są tak świetne?

Klocki lego na prezent
Dania to mały kraj, ale na pewno jest ogromną potęgą ekonomiczną. Pewnie nie wszyscy internauci się orientują, lecz Lego to duńska marka. Fakty są takie, że klocki Lego są najbardziej kapitalne. Akurat co do tego ciężko mieć wątpliwości – chociaż inna kwestia jest taka, iż są również nieco drogie. Może Duńczycy aż tak bardzo tego nie czują, ale generalnie polscy rodzice miewają bardzo często ogromny problem z tym, aby nareszcie zakupić dla własnej pociechy fajne klocki lego.
Continue Reading article