misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Porady dla mam

Continue Reading article
Continue Reading article

Jakim sposobem przygotować się do porodu?

dziecko - zbliżenie
Na pewno nieraz rozmyślałaś o tym, jak będą wyglądać narodziny Twego berbecia. To naprawdę ważne wydarzenie – warto zatem włożyć troszeczkę wysiłku w jego uplanowanie.
Continue Reading article

W jaki sposób zaoszczędzić na wyprawkach dla dziecka?

dziecko
Koszt utrzymania własnego dziecka jest bardzo duży. I choć mylą się takie osoby, które sądzą, że główną przyczyną bardzo niskiej rozrodczości polskich kobiet są kłopoty ekonomiczne, to i tak fakty są takie, iż wiele par postanawia czekać z dziećmi przez kilka lat. Dobrze, ale w sumie nie ma sensu zastanawiać się, z jakich powodów kobiety w Polsce mają coraz mniejszą liczbę dzieci. Zresztą to problem niemal całego świata, w zamożnych Niemczech bądź konserwatywnym Iranie sytuacja demograficzna jest nieco podobna.
Continue Reading article

Wszystko co ważne związane z karmieniem noworodka. Cenne informacje dla przyszłych mam

noworodek, sesje noworodkowe, sesje dziecięce
Karmienie noworodka to nie zawsze przyjemna kwestia. Bardzo często zjawisku temu wtórują różne przypadłości tj.: pękanie brodawek, nawał mleczny, zapalenie gruczołów sutkowych.
Pęknięcie brodawek komplikuje karmienie noworodka. Nadpęknięcia brodawek zazwyczaj spowodowane są brakiem przygotowania ich do podwyższonego niż zwykle używania.
Continue Reading article