misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Porady dla mam

Rozmaite typy zabawek

Zabawka marki Fisher Price
Różne zabawki są czymś, co dla malucha jest najcenniejszą rzeczą na świecie. Dzięki nim czas dziecięcy upływa pod znakiem radości, która powinna być zagwarantowana przez każdego z rodziców. Zabawki to zdaniem bardzo wielu ekspertów, zabawki, które będą w stanie zapewnić naszemu dziecku wiele radości. Należy sobie więc zadać mniejszy lub większy trud, by dokonać ich zakupu. Niestety gro rodziców często dokonują niewłaściwych wyborów, jeśli chodzi o kupno zabawek dla dzieci.
Continue Reading article

Zabawki dla maluchów – plastikowe czy z drewna? Jaką rzecz wybrać?

mapa
Poszukujesz odpowiedniej zabaweczki dla dzieciaka, coś takiego, co przykuje Jego baczenie? Przeczytaj nasz felieton!
Zabawki dla dzieci w obecnych czasach nie bywają żadnym problemem. Ich różnorodność potrafi nie jednemu rodzicowi oszołomić w głowie – z trudnością zatem obarczać winą dzieci, które wyłącznie przychodząc do sklepu z zabawkami, mówią: „Ja to chcę!”.
Continue Reading article
Continue Reading article

Urządzenie pokoiku malca

Pokój w barwach lawendy
Umeblowanie pokoju malucha to dla rodzicieli nie lada wyzwanie, zwłaszcza że sklepy meblowe pełne są kolorowych mebelków dla maluchów i młodzieży.
Continue Reading article

Sposoby przedłużania włosów oraz zalety i wady tej usługi

raczkujące dziecko
Większość osób zgodzi się z twierdzeniem, że włosy stanowią największą ozdobę każdej kobiety, a także w jakimś sensie jej wizytówką. To, w jakim stanie są włosy kobiety udowadnia, czy dba ona o siebie i troszczy o swój wygląd.
Continue Reading article