misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Porady dla mam

Akcesoria praktyczne podczas karmienia malucha
butelką

Niemowlak
Nad moim domostwem przeleciał, a nawet chwilkę krążył bociek. Mój brat wpadłby pewnie w delikatny popłoch, albowiem jak wszem i wobec wiadomo boćki wróżą dzieci. I trudno się dziwować, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że braciszek posiada już trójkę. Zwłaszcza jeśli ma się właśnie powtórkę z karmienia oseska. Nie jest to zagadnienie prosta. Tatuś i mamusia mają sporo do przemyśleń w powyższej sprawie.
Continue Reading article

Jak odnaleźć najlepszego psychologa na terenie Wrocławia?

psycholog
Mnóstwo osób korzysta teraz z pomocy psychologa. Żyjemy w dokuczliwych, ogromnie zabieganych czasach, w których często nie mamy czasu dla siebie. Ciągłe życie w stresie, brak czasu na spoczynek lub troskanie się brakiem pieniędzy oraz innymi kłopotami może wywołać kłopoty zdrowotne, także psychiczne.
Continue Reading article

Z jakiej przyczyny warto nabywać wykorzystywane ubrania dziecięce?

wyprawka dla dziecka
Nabywanie ubrań dla dzieci bezsprzecznie wiąże się dużymi wydatkami. Powiedzenie, iż dzieci rosną jak na drożdżach jest nadzwyczaj autentyczne. Rodzice praktycznie co krok muszą zdobywać nowiuteńkie ubrania dziecięce, co naturalnie jest bardzo kosztowne. W takim razie niemało rodziców decyduje się na zdobywanie wykorzystywanych ubranek dla dzieci.
Continue Reading article

Złe i lepsze wspomnienia

Ubranka na wyjątkowe okazje
Każdy niegdyś był dzieckiem i w dorosłym życiu mamy z dzieciństwem związane różne przeżycia. Nie nie jestem posiadaczem maszyny do podróżowania w czasie niestety, jednak razu pewnego podczas niewinnych zwykłych zakupów dla dzieci…
Continue Reading article

Dziecięcy trening czystości. Akcesoria, które pomogą przez to przebrnąć.

Pieluszki
Każdy, kto ma dziecko, pamięta kupowanie dużych ilości pieluch i oczekiwanie na ich pożegnanie, a tym samym osiągnięcie przez dziecko jakiegoś stopnia samodzielności. Trening czystości to bardzo trudne zadanie zarówno dla rodziców, jak i dla samego dziecka. Jest to ważna chwila w życiu dziecka, dlatego trzeba być bardzo cierpliwym i spokojnym, gdyż zdenerwowanie może przejść na malucha, a tego rodzaju presja nie jest dobra dla nikogo.
Continue Reading article