misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Porady dla mam

W jaki sposób zaoszczędzić na wyprawkach dla dziecka?

dziecko
Koszt utrzymania dziecka jest znaczący. I choć bardzo mylą się osoby, które uważają, że podstawową przyczyną niskiej dzietności Polek są problemy finansowe, to i tak fakty są takie, iż wiele małżeństw postanawia poczekać z dziećmi przez kilka lat. Dobra, ale w sumie nie ma większego sensu zastanawiać się, z jakich przyczyn kobiety w Polsce mają coraz mniejszą ilość pociech. Zresztą to problem praktycznie całego świata, w bogatych Niemczech albo konserwatywnym Iranie sytuacja jest nieco podobna.
Continue Reading article

Jakim sposobem przygotować się do porodu?

dziecko - zbliżenie
Na pewno nieraz myślałaś o tym, w jaki sposób będą wyglądać narodziny Twojego potomka. To faktycznie istotne zdarzenie – warto więc włożyć troszeczkę wysiłku w jego zaplanowanie.
Continue Reading article

Wszystko co ważne związane z karmieniem noworodka. Cenne informacje dla przyszłych mam

noworodek, sesje noworodkowe, sesje dziecięce
Karmienie noworodka to nie zawsze przyjemna kwestia. Bardzo często zjawisku temu wtórują różne przypadłości tj.: pękanie brodawek, nawał mleczny, zapalenie gruczołów sutkowych.
Pęknięcie brodawek komplikuje karmienie noworodka. Nadpęknięcia brodawek zazwyczaj spowodowane są brakiem przygotowania ich do podwyższonego niż zwykle używania.
Continue Reading article

Wyprawka dla noworodka musi być przygotowana prędzej

Noworodek
Co w sobie posiada wyprawka dla noworodka?
Jeżeli po raz pierwszy zostajemy rodzicami, potrzebujemy dla maleństwa wielu rzeczy, które pozwolą mu prawidłowo funkcjonować, nam właściwie się nim zajmować, a również odpowiednio wpływać na jego rozwój. Przez to już prędzej powinniśmy zobaczyć, co powinna zawierać wyprawka dla noworodka i wcześniej powinniśmy ją zacząć kompletować.
Continue Reading article
Continue Reading article