misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dziecięce choroby

Kolor twoich oczu cię nudzi? Masz okazję zdecydować się na barwne soczewki oraz zachwycić innych głębią spojrzenia

soczewki kontaktowe
Soczewki kontaktowe to wygodne oraz nowoczesne rozwiązanie, jakie pomaga zrezygnować z noszenia okularów. To doskonała opcja, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, którym szkła przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Nie brakuje również osób, które ważą się na sprawunek soczewek, aby odmienić barwę swoich oczu. To przyjemne urozmaicenie, zwłaszcza jeżeli nie jest się zadowolonym ze swego wyglądu.
Continue Reading article
Continue Reading article

Hipoterapia w stolicy

Koń
Już kiedyś stwierdzono, że przebywanie wśród zwierzaków potrafi zdziałać ciekawych reakcji. Udowodniono naukowo, że część zwierzęta są w stanie wesprzeć w leczeniu niektórych schorzeń. Stąd też wiele zwierząt są przygotowywanych od maleńkości do tego by pomagać ludziom. Takie zwierzak powinien być właściwie przyuczony do współdziałania z chorymi ludźmi.
Continue Reading article

Sposoby na niemowlęcą kolkę

Lekarz pediatra
Gdy kolka dopadnie twego dzidziusia, nie wpadaj w panikę. Najlepiej przytul pociechę i pomóż mu przetrwać te ciężkie momenty. Są metody, które mogą przynieść ulgę w ataku kolki. Kolka tak naprawdę nie jest groźna, jednak niezmiernie przykra zarówno dla oseska jak i jego dla rodziców.
Continue Reading article

Gdy dorośli potrzebują pomocy psychologa

Zabawa dzieci
W społeczeństwie wciąż można się spotkać z takim nieprzyjemnym nastawieniem do psychologów, nawet ci, którzy korzystają z ich wsparcia, chcą wmawiać, iż nic takiego nie ma miejsca, tak jakby trzeba było się czegoś wstydzić. Zazwyczaj przyjmujemy błędne założenie, iż z wsparcia psychologa korzystają jedynie ludzie posiadający trudności w pracy, tacy którzy nie potrafią sobie samodzielnie ze sobą poradzić i po których od razu widać, iż coś z nimi nie tak.
Continue Reading article