misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dziecięce choroby

Continue Reading article
Continue Reading article

Troszczmy się o swoje zdrowie wykorzystując różne leki

zdrowie
W obecnych czasach wielu z nas przywiązuje znaczną uwagę zarazem do tego, aby jak najlepiej się odżywiać, jak i prowadzić odpowiedni tryb życia. To oczywiście jak najbardziej jest bardzo dobre podejście. Warto do tego stosować też odpowiednie leki oraz suplementy, jeżeli nasz organizm tego potrzebuje i o ile takie są zalecenia lekarza, aby doprowadzić się do należytego stanu. Pod tym względem niezbędne są też rzecz jasna regularne wizyty kontrolne u lekarza.
Continue Reading article

Poznaj dlaczego tak ważne jest niepalenie

Powszechnie znana jest prawda, iż palenie tytoniu szkodzi. Mimo to robi to wielka liczba ludzi z całego świata. Każdego roku przemysł tytoniowy notuje wielkie przychody. W pewnych grupach palenie tytoniu uważane jest za swego rodzaju obowiązek. Niepokojącą tendencję obserwuje się też w kręgach dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie zaczynają bowiem palić coraz szybciej; obecnie nie jest już zaskoczeniem widok palącego gimnazjalisty.
Continue Reading article

Dawca nasienia ma szansę pomóc parom w potrzebie

kobieta w ciąży
Dawca nasienia może dopomóc przy in vitro. Medycyna coraz bardziej się rozwija, a co za tym idzie, możliwe są działania, o których jeszcze kilkanaście lat temu, można było śnić. Dzisiaj bezdzietne pary, lub pary, które nie pragną posiadać partnera lecz pragną mieć maleństwo, mają szansę się zadecydować na zapłodnienie metodą in vitro.
Continue Reading article