misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dziecięce choroby

Usługi wykwalifikowanego psychoterapeuty

kobieta
W życiu właściwie każdego człowieka raz na jakiś czas mogą pojawiać się różne, niełatwe sytuacje z którymi najzwyczajniej nie jesteśmy w stanie uporać się całkowicie samodzielnie. Wielu ludzi popełnia wówczas ogromny błąd, bojąc się skorzystania z fachowej pomocy związanej z czymś takim – przecież bardzo powszechnie zwykło się obecnie uważać, że jest to coś dziwnego czy wręcz przeznaczonego dla osób z naprawdę groźnymi zaburzeniami psychicznymi. Tymczasem do specjalistycznego psychoterapeuty może wybrać się dosłownie każdy, i nie jest to nic złego; przeciwnie, jeżeli tylko znajdziemy odpowiedniego lekarza tego typu, to będzie to dla nas świetny sposób na rozwiązanie wszelkich takich problemów.
Continue Reading article

Troska o prawidłowy rozwój i zdrowie dzidziusia

dziecko
Zaniedbania powstające w toku rozwoju dziecka mogą odbić się nie tylko na jego obecnym stanie zdrowia, ale przede wszystkim przekładać się na nieprawidłowe zdrowie w przyszłości.
Continue Reading article
Continue Reading article

Leczenie zaćmy w Warszawie, czyli skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwegoschorzenia oraz szybki powrót do zdrowia.

Leczenie zaćmy
Zaćma ( nazywa inaczej kataraktą) jest bardzo uciążliwą dolegliwością, która utrudnia normalne funkcjonowanie, ponieważ oznacza zaburzenie widzenia. Charakterystyczną cechą zaćmy jest przede wszystkim zła widoczność przy wysokim natężeniu światła i paradoksalnie lepsza w porze wieczornej. Najlepszym sposobem na wyleczenie zaćmy jest zastosowanie zabiegu, ponieważ tylko w taki sposób można w pełni pozbyć się dolegliwości, a jak udowodniono, najlepsze metody zapewniane są aktualnie w Warszawie.
Continue Reading article

Gdy dorośli potrzebują pomocy psychologa

Zabawa dzieci
W społeczeństwie cały czas możemy się zetknąć z takim nieprzyjemnym skierowaniem do psychologów, nawet ci, którzy wykorzystują z ich pomocy, próbują przekonywać, że nic takiego nie ma miejsca, tak jakby należy było się tego wstydzić. Zazwyczaj akceptujemy błędne założenie, iż z wsparcia psychologa korzystają wyłącznie ludzie mający trudności w pracy, tacy którzy nie potrafią sobie samodzielnie ze sobą poradzić oraz po których od razu widać, iż coś z nimi nie tak.
Continue Reading article