misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dla chłopców

Continue Reading article

Wyprawka dla noworodka musi być przygotowana prędzej

Noworodek
Co w sobie posiada wyprawka dla noworodka?
Jeśli po raz pierwszy będziemy rodzicami, poszukujemy dla maleństwa wielu przedmiotów, które pomogą mu prawidłowo funkcjonować, nam właściwie się nim opiekować, a również odpowiednio oddziaływać na jego rozwój. Dlatego już wcześniej musimy zobaczyć, co musi zawierać wyprawka dla noworodka i prędzej musimy ją zacząć szykować.
Continue Reading article

Zabawki edukacyjne przeznaczone dla naszych maluchów – krótka charakterystyka i nasze przykłady

zabawka z klocków Lego
Nasze pociechy spędzają bawiąc się znaczną część swojego dnia. Jak dziecko jest małe potrzebuje nie tylko naszego zaangażowania ale też permanentnej uwagi podczas zabawy. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Warto zatroszczyć o to, by zabawki, które będą im do tego służyć były jak najlepiej dobrane. Są to bowiem nie tylko rekwizyty, które mają za zadanie zapewnić im rozrywkę. Zabawki odgrywają bardzo istotną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także rozwijaniu osobowości dziecka. Za ich pomocą nasze maluchy poznają otaczający je świat.
Continue Reading article

Jak wybrać właściwie łożeczko dla malucha?

nowe mieszkania
W swoim łóżku maluszek spędza mnóstwo czasu – nie tylko śpi, ale również ćwiczy obroty, siada i energetycznie skacze. Z tego powodu tak ważny jest Wybór odpowiedniego łóżeczka. Na co trzeba zwrócić uwagę w czasie zakupów?
Po pierwsze musimy przyjrzeć się wykonaniu.
Continue Reading article

Jakiego rodzaju rzeczy warto kupować dla naszego niemowlaka?

Niemowlak
Przybycie na świat dziecka to bez wątpienia niezmiernie wyczekiwana chwila każdego rodzica. Kiedy po trudnym okresie ciąży wreszcie możemy przywitać naszego potomka to w szeregu przypadków promieniujemy dużą radością. Z tą chwilą powinniśmy pomimo tego stać się w wyższym stopniu przykładni oraz rozważni, aby zagwarantować naszemu dziecku odpowiednie środowisko wzrostu.
Continue Reading article