misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dla chłopców

Continue Reading article

Jakim sposobem przygotować się do porodu?

dziecko - zbliżenie
Z pewnością nieraz rozmyślałaś o tym, jak będą wyglądały narodziny Twojego dziecka. To naprawdę istotne wydarzenie – warto zatem włożyć troszeczkę wysiłku w jego uplanowanie.
Continue Reading article

Urządzanie ogrodu z pomyślunkiem o brzdącach

Mała dziewczynka na świeżym powietrzu
Ogród to miejsce, w jakim dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Niestety, gdy rodzice nie zadbają o jego interesujące urządzenie, może się okazać, że dla pociech nie będzie on odpowiednio atrakcyjny, co zaowocuje przegraną w rywalizacji z komputerem bądź telewizorem.
Continue Reading article

Klocki dla dzieci – jakie wybrać?

Figurka z klocków
Wszyscy wiemy, że jeżeli chodzi o telewizję czy komputer to w życiu każdego człowieka i tego starszego jak i małego jest jej czasem, aż za dużo. Tak, więc dążymy do tego, by odpoczywać inaczej niż przechodząc kolejny poziom w grze czy gapiąc się w filmy. Najfajniejszą formą nauki dla dziecka jest zabawa.
Continue Reading article

Zabawki, które nigdy się nie nie zostaną porzucone w niepamięć

Świąteczne lego
Od lat klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Pojawiły się na przykład klocki lego chima. Są to klocki, które są stworzone z myślą o chłopcach i o dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.
Continue Reading article