misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dla chłopców

Wymarzony prezent na osiemnastkę swojej dojrzewającej pociechy

Tort urodzinowy
Osiemnaste urodziny to wielce ważna data w naszym całym życiu – w końcu nareszcie jesteśmy dorośli! Mamy okazję pić alkohol, palić papierosy, wziąć ślub, założyć biznes, rzucić szkołę bądź zrobić prawko. Tak naprawdę tylko zrobienie prawa jazdy jest racjonalne w tym wieku… Rodzice powinni postarać się uczcić fajnie ten niesamowity dzień. Pomyślmy w takim przypadku co robić, aby sprawić dziecku – w dalszym ciągu jest dzieckiem, no przynajmniej dla swoich rodzicieli, dużą przyjemność. Przecież przydałoby się zakupić coś niezwykłego, niźli wszystko!
Continue Reading article
Continue Reading article

Jak zaaranżować dziecięcy pokój? trocję propozycji.

przygotowanie pokoju dla dziecka
Dzieci kochają różnej maści naszywki z ulubionymi bohaterami bajek. Posiadanie czegokolwiek z ową bajką jest dla nich niezwykle ważne, ponieważ pragną się one otaczać ulubionymi rzeczami. Jednak niekoniecznie tylko zabawki z tych bajek dzieci preferują.
Continue Reading article

Planszówki logiczne – idealne wykorzystanie wolnego czasu

Gra planszowa
Trudno jest aktualnie oderwać dzieci od komputera. Ponadto – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to również swoim pociechom. Nie tak dawno najważniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na trzepaku, podchody czy zwyczajna huśtawka.
Continue Reading article
Continue Reading article