misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Category Archive: Dla chłopców

Kupujemy akcesoria faktycznie wymagane dla naszego malucha

niemowlak
Chcemy dla własnego dzieciaczka wszystko co najlepsze. Wiadomo: radość dziecka to pewnie dla absolutnie każdego rodzica coś wielce znaczącego. Można śmiało powiedzieć, że niejako instynktownie polscy rodzice umieją zadbać o swoją latorośl, chociaż bardzo często jest to niesamowicie trudne. Pewne dzieci są spokojne, inne zaś tak jakby mogą sprawić sporo kłopotów natury wychowawczej.
Continue Reading article

Najnowszy trend wśród początkujących mam to pieluchy wielorazowe, natomiast sportsmenki polubiły wygodne majtki treningowe

Pieluszki
O tym jak bardzo rozkręca się technologia możemy usłyszeć wszędzie, najświeższe ciekawostki technologiczne są na ustach praktycznie każdego chłopaka, lata nie grają tu żadnej roli. Dyskutują o tym mali chłopcy, nastolatkowe, dorośli mężczyźni, a także starsi panowie. Zastanawiające jest jakimi trendami mogą w takim przypadku interesować się damy, których nie ciekawi inżynieria.
Continue Reading article

To wszystko co potrzebne przy wychowaniu dzieci

karmienie dzieci
Urodziny młodego członka rodziny, to przeważnie ogromne przeżycie. Przymiarki do powitania w rodzinie potomka rozpoczynają się już na kilka miesięcy naprzód. Młodzi rodzice zastanawiają się nad imieniem dla dziecka, troszczą się o to, czy przyjdzie na świat zdrowe oraz czy dadzą radę obowiązkom rodzicielskim. Jednak równie ważne jest dla nich dopilnowanie tego, aby maleństwu już od pierwszych chwil życia nie brakowało nic istotnego.
Continue Reading article

Akcesoria dla dzieci

niemowlę ze smoczkiem
Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zwykle przyjmują zaproszenie na święta od rodziny. Jak zorganizować podróż?
Continue Reading article

Jak wybrać wózek dla dziecka

Wózek marki X-lander
Wybierając wózek dla swojego malucha rodzice muszą dokładnie przemyśleć, na jaki się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek w wersji głębokiej, w nim przewozić niemowlaka przez pierwszy okres życia, a następnie kupić wygodną, lekką wersję spacerową. Mogą też kupić model uniwersalny, do jakiego można zamontować głęboką gondolę, a gdy dziecko podrośnie wygodne siedzisko.
Continue Reading article