misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Każde maleństwo jest jedyne w swoim rodzaju i ma różne pragnienia, ale fajnie jest je spełniać, żeby na twarzy swojej pociechy dostrzec uśmiech

jeździk retro
Od zawsze wiadomo, że dziewczynki oraz chłopcy posiadają inne pragnienia i inne zabawy. Choć czasami dziewczynki uwielbiają samochodziki, a chłopcy kukiełki.

Utarło się jednakże, że są zabawki specjalnie dla różnych płci.
Najfajniejszym prezentem dla chłopca będzie jeździk. Ale nie byle jaki jeździk, a jeździk retro. Pozwala on nauczyć się pierwszych odruchów zachowania równowagi i ogólnie wzmacnia kondycję przyszłego olimpijczyka. Ponadto spowoduje, że niejeden przyjaciel z podwórka zzielenieje z zazdrości z powodu takiej limuzyny. A jak wszyscy wiemy zachwyt w męskiej ekipie jest ważny dla niejednego mężczyzny, ważne ile ma lat. Dzięki jeździkowi niejeden SPAcer będzie niezwykłą atrakcją. Na tenże spacer dla dziewczynki może nadać się wstążka gimnastyczna. Jeżeli będzie w ulubionym kolorze, to sprawi, że mała z przyjemnością będzie z nią ganiać i machać rękoma, żeby wstążka za nią falowała. Dzięki temu spacer będzie aktywniejszy i atrakcyjniejszy. Wstążka może spowodować także, że mała dama zechce zapisać się na gimnastykę artystyczną, aby w ten sposób rozwijać nową pasję – wstążka gimnastyczna.
jeździk retro
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
Na rodzinne przechadzki warto wybierać się z pociechami oraz ich zabawkami. Wtedy maluch nie grymaszą i częściej mają chęć na grę w parku – .

To spowoduje, że będą sporo biegać, a co za tym idzie, usprawnią swoją kondycję. Ponadto przyjemnie spędzony czas z rodziną zawsze jest najlepszą bazą do dobrych stosunków na linii rodzice – dzieci, gdy nasze pociechy będą już większe.