dla dzieci i o dzieciach

Jeżeli w naszym małżeństwie źle się dzieje, to trzeba zapisać się na terapię dla par

Teraz wszyscy żyją prędko i w sposób dość egoistyczny, dlatego także nie mają sił do naprawiania związków.
Nastały takie czasy, że łatwiej jest skończyć związek i szukać czegoś nowego, aniżeli starać się rozwiązywać konflikty.

Chłopak przy komputerze

Autor: LibreCon Bilbao
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie są po prostu egoistami, którzy stawiają swoje potrzeby nad potrzeby bliskich.

Sądzisz, że opisane informacje są warte zapamiętania? Super, zatem z pewnością szczegółowe informacje (nzozlomianki.pl/) zamieszczone również Cię zainteresują.

Z tego wynika wszechobecna niechęć do ustępstw. Na to nakłada się szybkie życie, które powoduje, że małżonkowie rzadko spędzają ze sobą czas. I tak zwykle zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko skończy. Możemy dać sobie spokój i każdy pójdzie w inną stronę lub możemy walczyć o starą miłość. Musimy podjąć trud i iść na terapię. Tam pod obiektywnym okiem psychologa będziemy mogli powiedzieć, co nam ciąży. Jednakże będziemy musieli wysłuchać też wersji drugiej strony. Psycholog zadba o to, by w czasie spotkania nie było krzyków oraz przekleństw. Jako ktoś z zewnątrz będzie miał świeże spojrzenie na sprawę i jego komentarze często będą trafne. Terapia może trwać długo i musimy być tego świadomym. Musimy dać sobie czas. Zbliżenie może tworzyć się w bólach, ale warto będzie podjąć tę próbę, zwłaszcza jeśli mamy potomstwo i nie pragniemy niszczyć rodziny. Nie zapominajmy, by na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.

Powinniśmy dać również możliwość drugiej stronie, by odpowiedziała na nasze zarzuty. Tak powstaje dialog, który jest fundamentem każdego trwałego związku. Możliwe że nauczymy się kłócić konstruktywnie.

admin

View more posts from this author