dla dzieci i o dzieciach

Jeśli chcemy wręczyć symboliczny upominek noworodkowi, to kupmy dla niego kilka interesujących akcesoriów

Jeżeli wybieramy się z wizytą do kolegów lub kuzynów, którzy wychowują kilkumiesięczne niemowlę, to obligatoryjnie musimy zabrać ze sobą jakiś drobny prezent dla malucha. Zbyt kosztowny podarek może spowodować, że opiekunowie poczują się nieco skrępowani, więc lepiej skupić swoją uwagę na niedużych, ale zarazem ciekawych czy użytecznych przedmiotach. Trzeba dodać, ze producenci są bardzo pomysłowi, więc konsumenci mają w czym wybierać.

Różnokolorowe zabawki do kąpieli dla dzieci zawsze są trafionym

zabawka rozwijająca dziecko

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

prezentem. Więcej: Pontipino. Nawet gdy siostrzeniec ma już dwa komplety tych zabawek, to następny zapewne się przyda – zresztą każdy opiekun świetnie wie, że gumowe rybki i kaczuszki można wziąć ze sobą na basen lub na nadmorskie kąpielisko. A jeśli kupujemy tego typu zabawki, to zweryfikujmy, czy posiadają one wymagane atesty i czy nie zawierają szkodliwych dla dziecka substancji, na przykład ftalanów.
Natomiast i te dwudziestodwuletnie, i te doświadczone matki będą zachwycone tymi zawsze przydatnymi gadżetami. A do nich z pewnością zaliczają się gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący szkrab może być bardzo marudny, a systematyczne podawanie preparatów przeciwbólowych kompletnie mija się z celem. Dlatego kobiety zamawiają nawet po parę gryzaków – jeśli któryś z nich zostanie przegryziony, to wtedy trzeba go szybko wymienić na nowy. Zresztą niemowlęta z chęcią pobawią się gryzakami o oryginalnych kształtach, nawet wtedy, gdy nie cierpią z powodu męczącego bólu dziąseł.

bawiące się dziecko

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Rejestr pozostałych niewielkich przedmiotów jest naprawdę imponujący – wszystko zależy w gruncie rzeczy od kreatywności ofiarodawcy, jak również od zaopatrzenia sklepiku, gdzie zrobi on zakupy.

Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis prywatna szkoła podstawowa Warszawa, a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie danych, które również będą fascynujące.

Na szczycie tej listy na pewno uplasują się różnego typu butelki oraz smoczki, plastikowe miski razem z łyżeczkami do nauki jedzenia lub siateczki do owoców. Jeśli ktoś uważa, że gryzaki dla niemowląt lub ceratkowo-bawełniane śliniaczki są mało atrakcyjnym prezentem, to może zakupić bardziej niebanalny upominek. Nasza propozycja: . Dla przykładu, nocnik z melodyjką, wielokolorową lampkę ledową, kubeczek z zabawnymi napisami albo plastikowy podest. Jeżeli niepobieżnie przejrzeć ofertę wirtualnych oraz stacjonarnych sklepów i poczytać wpisy na forach, to można zlokalizować bardzo atrakcyjne pomysły na niedrogie prezenty.

admin

View more posts from this author