dla dzieci i o dzieciach

Jakie istnieją towary z linii Atoperal Baby oraz dla kogo zostały one przygotowane?

W sklepach kosmetycznych istnieje cała rodzina artykułów do codziennej pielęgnacji ciała. Dla przykładu Atoperal dla najmłodszych to m.in. specjalistyczny krochmal do kąpieli, emulsja do ciała czy też pianka do mycia.
Produkty te przeznaczone są dla cery delikatnej i atopowej.

spacer z kijkami Nordic Walking

Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com

suplementy diety

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Przy pomocy tych artykułów można by codziennie pielęgnować skórę niemowląt czy dzieci. Przykładowo Atoperal Baby Plus w formie pianki do mycia, to specjalny preparat dermatologiczny przeznaczony do codziennego mycia skóry atopowej, suchej czy też wrażliwej.

Koniecznie zobacz na stronie (http://www.stomatologiacichon.pl/implanty-stomatologiczne-zebowe/) podobne wpisy. Tam też zobaczysz coś emocjonującego, ponieważ przedstawia ona zbliżoną tematykę.

Jest to produkt dedykowany dzieciom i niemowlakom. Zawiera ona glicerynę, zatem substancję nawilżającą, wygładzającą oraz łagodzącą podrażnienia. W ramy takiej pianki wchodzi też Inulin, arginina czy Cocamidopropyl Betaine. Inny towar z tej serii – emulsja do kąpania, ma szczególnie opracowaną recepturę i jest wzbogacona szczególnie wybranymi elementami, których celem jest nawilżanie oraz łagodzenie podrażnień. Ma doskonałe właściwości natłuszczające oraz nawilżające skórę dziecka. Emulsja ta jest w stanie tworzyć specjalną warstwę ochronną.

Następnym produktem z kolekcji Atoperal Baby jest szampon, który jest stworzony do codziennej higieny skóry głowy oraz włosów niemowlaków i dzieci. Ta odpowiednio opracowana receptura zapewnia kompleksową pielęgnację skóry oraz włosów dowolnego dziecka. Szampon ten posiada bardzo delikatne środki, które doskonale myją włosy. Formuła takiego szamponu została wzbogacona o elementy, które uśmierzają podrażnienia.

Towar posiada substancje pochodzenia naturalnego, m.in. Sodium Cocoamphoacetate czy Cocamidopropyl Betaine. W składzie tego szamponu znajduje się także m.in. prowitamina B5 czy też kwas cytrynowy.

admin

View more posts from this author