dla dzieci i o dzieciach

Jak odpowiednio wybrać bieliznę dla kobiet po ciąży?

Macierzyństwo nie musi koniecznie wiązać się z niewygodami, ale aby ich uniknąć, czasami nieodzowne jest zaopatrzenie się w parę nieodzownych przedmiotów, które zdecydowanie ułatwią ten czas. Opieka nad wysoce małymi dziećmi to współcześnie nie lada wyzwanie, dlatego też każde ułatwienie jest wyjątkowo na rękę. Dzięki grupy użytecznym wynalazkom można uzyskać stabilną dozę komfortu, która zawsze się przydaje po porodzie. Należy do nich dla przykładu biustonosz do karmienia – absolutnie niezbędnik każdej aktywnej mamy, która nie zamierza rezygnować z podróży, a zarazem zależy jej na dobrej opiece nad dzieckiem.

niemowle

Autor: David Leo Veksler
Źródło: http://www.flickr.com

Idealne biustonosze do karmienia posiadają wyjątkową wygodę przy karmieniu, co jest wysoce przydatne w markecie albo w okresie podróży, gdy dziecko poczuje nagłą chęć jedzenia. Pozwalają na karmienie w sposób komfortowy i znacznie dyskretny, a ponadto stanowią ulgę dla piersi ociężałych w trakcie laktacji. Należy jednak zadbać, by był idealnie dopasowany do biustu – nie może uciskać ani być za luźny, w przeciwnym razie nie spełnia dobrze własnej funkcji, a każdy nadmiernie opinający biustonosz może zaszkodzić. Niemniej dobór ich w uznanym i świetnym sklepie z profesjonalnym brafittingiem lub z akcesoriami dla matek nie powinno stanowić żadnych problemów.

Odmiennym wysoce przydatnym gatunkiem bielizny są majtki bezszwowe. Posiadają dużo cennych plusów zarówno higienicznych, jak i pod względem estetyki. Przede wszystkim są wyprodukowane z znacznie przewiewnych materiałów, co okazuje się znacznie wskazane zarówno w ciąży, jak i po porodzie, kiedy tkanki podlegające urazom potrzebują dostępu do powietrza. Bez wątpienia docenią je mimo to nie tylko matki, ale też każda pani i dziewczyna, która ceni sobie wygodę. Majtki bezszwowe w wyglądzie przypominają zwykłą bieliznę i nie kosztują dużo – dlatego na pewno dobrze mieć przynajmniej kilka par. Ich dodatkową zaletą jest bardzo uproszczone dopasowywanie się do noszonych ubrań – są tak zaprojektowane, aby w razie oczywistych bądź obcisłych strojów bielizna nie była dostrzegalna. Dzięki temu da się prostym rozwiązaniem zyskać szykowny efekt. Tak jak w przypadku tej bielizny http://www.jagna.pl/.

niemowle

Autor: Vangelis Matos Medina
Źródło: http://www.flickr.com

W dwudziestym pierwszym wieku branża bieliźniarska bardzo aktywnie się rozszerza – coraz popularniejsze są dla przykładu sklepy z brafittingiem, gdzie da się perfekcyjnie dobrać o kupić biustonosze stworzone do najrozmaitszych funkcji , a także o rozmaitych gabarytach – również tych nietypowych. Jest to wysoce pomocne, jako że w dużej ilości sklepach rozmiarówki biustonoszy rzadko przekraczają miseczkę D, rzadkością są też obwody poniżej 75 cm, w trakcie gdy dużo pań kupuje biustonosze źle dobrane, zmniejszając rozmiar miseczki a wydłużając ramiączka. Rezultatem jest uciskanie piersi, które wiąże się z niewygodą, a choćby ryzykiem utraty kształtu. W ciąży i w okresie laktacji biust często jest znacznie delikatniejszy, dlatego też umiejętnie dopasowany biustonosz do karmienia to profesjonalny początek w poznawaniu tajników wspaniałego dopasowania bielizny.

admin

View more posts from this author