dla dzieci i o dzieciach

Gdy nadchodzi zima, szczególnie zatroszczmy się o swe dziecko

Narodziny dziecka to wspaniałe wydarzenie w rodzinie. Zaraz już przyjdą goście, już chcemy przechwalać się naszym maleństwem przed ogromnym światem. Zatem planujemy spacery.

Tutaj należy wszakże uważać, w szczególności w zimie. Niezwykle istotne są czapki dla takich osesków.
czapka zimowa dla niemowlaka

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Niemowlę jest niezwykle kruche a także nieodporne na zbyt niskie temperatury. Trzeba więc przed każdym spacerem dokładnie je przyodziać. Body dla niemowlaczka pozwolą na ochronę plecków dziecka, gdyż jest to jednoczęściowa składowa garderoby. Na spacer przydadzą się także bluza, skarpetki oraz rękawiczki. Zimą przyda się także czapka zimowa dla niemowlaka. Dobrze jest posiadać czapeczki cienkie i grubsze. Cienkie nie są rzecz jasna czapkami zimowymi, jednak ochraniają główkę maluszka po kąpieli, jeżeli w domu bywa chłodno. Po pół godzinie trzeba te czapki zdejmować.

Jeżeli idzie o najlepszą czapkę zimową, najistotniejsze jest to, by zasłaniała ona uszka a także czółko. Najlepiej, gdy taka czapka wykończona jest delikatnym ściągaczem oraz można wiązać ją pod szyją, wtedy jest stabilniejsza.

Nie zapominaj – zawsze bądź na czasie (http://asterion.com.pl/). Dlatego zachęcamy Cię do przeczytania nowego wpisu, który jest pod poniższym linkiem. Nie rozczarujesz się!

Doskonale wybrana czapka nie powinna być nazbyt cienka, jeśli maluch jest w niej na dworze. Gdy temperatura za oknem jest niska można nałożyć cienką czapeczkę domową, natomiast na nią czapkę zimową. Zabierając oseska na spacer nie zapomnijmy również o ciepłym kocyku, którym okryjemy naszego niemowlaka w wózku. Czapka zimowa dla niemowlaka bywa jedną z bardziej istotnych składników garderoby, przez główkę bowiem przecieka wiele ciepła z organizmu maluszka.

Zima to czas, kiedy nasze dzieciątko jest szczególnie narażone na zachorowania, a to wszak niebezpieczne dla niemowlaka. Warto zatem zatroszczyć się o to, aby nasze dziecko miało cieplutko.

admin

View more posts from this author