dla dzieci i o dzieciach

Akcesoria dla dzieci

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Jako, że dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?

Butelka dla dziecka

Autor: Loni Townsend
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od najważniejszego: mleka. Mamy, które zdecydowały się karmić naturalnie, zadanie mają ułatwione. Proponujemy jednak zaopatrzyć się w laktator. Z jakiej przyczyny, skoro i tak jedziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano z tej przyczyny by podarować sobie chwile wytchnienia.

Ten artykuł, który w tym momencie studiujesz zawiera interesujące dane, lecz jeżeli pragniesz uzyskać podobne informacje na podnoszony wątek, to sięgnij po więcej (http://pischool.pl/kursy_dla_mlodziezy_i_doroslych/6/).

Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy pełnym gości stole, może być nieco krępujące. Przechowywanie pojemnika z odciągniętym pokarmem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy ciocia lub tata będą opiekować się bobasem. Laktator Avent , który znajdziemy w wersji ręcznej oraz elektrycznej to najlepszy zakup.

smoczki na 
Avent to również cała paleta akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – począwszy od szybkich i prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek oraz dań w słoiczkach, poprzez zestawy przyborów do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające  komfort i wygodę w czasie karmienia piersią. 
Najbardziej znanymi produktami tej marki są butelki, z niesamowicie czułym zaworem antykolkowym, a także smoczki do butelek, powstałe na wzór matczynej piersi, które naśladują jej ruch i miękkość. Toteż, jeśli nie karmimy naturalnie, przygotujmy [TAG=butelki

, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki oraz picie.

Potrzebne nam także będą akcesoria do zmiany pieluszek malucha. Należy zabrać pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, foliowe torebki na zużyte pieluszki oraz zapas nawilżających chusteczek. Stosując chusteczki jesteśmy w stanie bezpiecznie i zręcznie umyć skórę dziecka. Równocześnie oczyszczają i pielęgnują, troszcząc się o kondycję wrażliwej, dziecięcej skóry. Po ich zastosowaniu najmłodszy członek rodziny jest odświeżony jak po zwykłej kąpieli.
Oprócz spakowanej torby podróżnej, potrzebne okażą się także: masa cierpliwości i wiara, iż będą to jedne z najbardziej radosnych świąt.

admin

View more posts from this author