misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: dziewczynka

Badania, które powinna zrobić kobieta spodziewająca się dziecka

kobieta w ciązy
Kobieta brzemienna to jest poważna sprawa. I to z bardzo wielu kryteriów. pierwszy, najważniejszy, jako ofiarowująca życie rodzicielka, jako przyszła mama, tak więc jednocześnie z niemałą dozą obowiązków, poświęceń, zmiany sposobu dotychczasowego życia. Może przez to właśnie, stąd też narosło już tak dużo mitów związanych z ciążą, iż powinniśmy o nich przypomnieć.
Continue Reading article
Continue Reading article

Które zabawki nabywać maluchom?

rozwiązanie
Maluchy kochają zabaweczki, jednak ich kupno stanowi dla wielu rodzicieli niemałe wyzwanie.
Chcą, aby zabawki pełniły funkcję edukacyjną, lecz równolegle jest dla nich ważny estetyczny aspekt rzeczy, jakimi zabawiają się ich dzieci.
Continue Reading article

Z jakiego powodu warto dla naszych maluchów zakupić wytrzymałe, ale i modne buty

buty dziecięce
Buty pozostają tym artykułem, którego kupno należy dobrze zaplanować. Z zakupami nie powinniśmy się spóźniać, bo w czasie sezonu pary w tych najbardziej popularnych rozmiarach bywają już dawno wykupione. A później często jedyną okazją kupna staje się posezonowa obniżka cen, ale i w tym przypadku możemy natknąć się na trudności z odszukaniem noszonego przez nas rozmiaru. O wiele więcej zachodu mają rodziciele, gdy wędrują po hipermarketach i lustrują obuwie dziecięce umieszczone w witrynach.
Continue Reading article