misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: dziecko

Continue Reading article

Proces leczenia chorób pociechy

Uśmięchnięty bobas

Choroba u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najgorszych doświadczeń. Dzieci bowiem czasami nie są w stanie wskazać na konkretne dolegliwości lub poskarżyć się osobom dorosłym, przede wszystkim jeśli nadal nie mówią.

Continue Reading article
Continue Reading article

Zabawki edukacyjne.

zabawki
Uwielbiamy spoglądać na baraszkujące, małe kotki. Wspaniały obrazek. Z zaciekawieniem patrzymy na ich zmagania się z kłębkiem wełny. Jednak nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niesforne figle są w rzeczywistości ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Ponieważ to właśnie te umiejętności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o przyszłości zwierzęcia oraz jego znaczeniu w stadzie. Z jakiego powodu, tak spora liczba rodziców nie wykorzystuje wrodzonej ciekawości dzieci, żeby przekazać im w odpowiednim momencie przygotowanie o otaczającym świecie? Wszak dzieci już od maleńkości obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Szukając zabawek dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w przyszłości.
Continue Reading article

Maty edukacyjne powodują, że dziecko może się rozwijać!

Zabawka Fisher Price
W wielu przypadkach sytuacja jest taka, że niby pragniemy dbać o odpowiedni rozwój intelektualny własnego dziecka, lecz na planach to się kończy. No cóż, można powiedzieć, iż to chroniczne. Ludzie są tylko ludźmi, w sumie ciężko oczekiwać, że bez solidnego wykształcenia i wiedzy w ogóle będziemy potrafili sprawić, iż nasze dziecko będzie świetnie się rozwijać.
Continue Reading article