misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Tag Archive: dziecko

Drapak dla kota to świetna oferta w jego rozwój

śpiący kot
W wielu marketach mamy szansę nabyć drapak dla kota

Kiedy mamy pod własną opieką podopiecznego, bez względu na to czy jest to pupil, czy dziecko to pragniemy zrobić dla niego jak najwięcej, tak by mógł się prawidłowo rozwijać. Przez to właśnie właściciele kotów często kupują drapak dla kota, czyli odpowiednią konstrukcję, na którą ich czworonóg może się wdrapywać, wskakiwać, przeciskać się przez specjalnie wykonane otwory.

Continue Reading article

Zabawki edukacyjne.

zabawki
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Wspaniały obrazek. Z zaciekawieniem patrzymy na ich zabawę z kłębkiem włóczki. Lecz nie wszyscy mamy świadomość tego, że „beztroska” zabawa jest tak naprawdę ćwiczeniami, które mają przygotować zwierzątka do dorosłego życia. Ponieważ to właśnie te umiejętności nabyte podczas zabawy będą później decydować o życiu zwierzęcia oraz jego miejscu w stadzie. Z jakiej przyczyny, tak spora liczba rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, po to by przekazać im w danej chwili przygotowanie o otaczającym świecie? Wszak dzieci już od maleńkości obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Dobierając zabawki dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu.
Continue Reading article

Najdoskonalsze miejsce do wzrostu naszego malucha

rekrutacja przedszkola wrocław
Częstokroć pojawia się dylemat, do którego przedszkola zapisać naszego malucha? Warto pamiętać o paru wskazówkach.
Pierwszą sprawą jest to, byśmy nazbyt nie zwlekali z woborem.
Continue Reading article

Poród przed zaplanowanym terminem – czy należy się bać?

Rehabilitacja po wypadku
Mimo postępu medycyny, dzieci, które przychodzą wcześniej na świat są narażone na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Trzeba wiedzieć, że można zredukować ryzyko urodzenia wcześniaka, stosując się do zaleceń ginekologa.
Continue Reading article
Continue Reading article