misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Dzieciństwo wydaje się być najbardziej radosnym okresem w życiu każdego człowieka – dzięki interaktywnym zabawkom dzieci właściwie się rozwijają

maska
Nasze pociechy powinny bawić się interaktywnymi zabawkami. Pomagają one odkrywać im otoczenie oraz są bezpieczne w użyciu dzięki atestom jakości. Czasami lepiej kupić dziecku jedną fajną zabawkę aniżeli kilka bezsensownych.

Przy okazji nauczymy naszą pociechę respektu do swoich przedmiotów i plusów wynikających z jakości, a nie ilości posiadanych rzeczy.
Każdy, kto posiada córkę, wie, że nasza mała księżniczka chce dostać lalkę. I to nie pierwszą lepszą. Gusta są różne, ale niejedna dziewczyna ma w głowie rysunek swojej wyśnionej lalki. A jeżeli już ją ma, to śni o rewelacyjnych dla niej warunkach. Jeżeli lala jest niemowlakiem, to naszej księżniczce marzy się kołyska dla lalek, a jeżeli lalka jest ucieleśnieniem osoby dorosłej, to musi posiadać dom oraz samochód. Wszystkie takie sny naszej latorośli wzięte są z prawdziwego życia, zatem nie powinniśmy się zdumiewać, że dokładnie takie podarki chciałaby dostać.

maska
Autor: J and R Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden syn to natomiast mały majsterkowicz. Chce otrzymać zestaw młodego mechanika lub chemika. Będzie wtedy eksperymentować, przybijać gwoździe i z dużym prawdopodobieństwem kopiować swojego ojca, jeżeli ten wydaje się być złotą rączką i wszystkie naprawy wykonuje w domu samodzielnie.

Nie bądźmy zatem zaskoczeni, jeśli w niedzielę rano obudzi nas dźwięk dziecięcego młotka lub zabawkowej wiertareczki.
Trzeba dawać zabawki, które będą rozwijać zainteresowania naszych pociech. Na ich dobrym rozwoju nie możemy oszczędzać.