misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Drobiazgi dla mamy i dziecka.

Wózki
Do kupienia w sklepie internetowym wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla kobiet w konkurencyjnych cenach.
Wózki wielofunkcyjne posiadają wiele zalet. Raz wyda się pieniądze i ma się problem z głowy. W modelach „2 w 1” ma się bowiem zapewniony – wózek z gondolą dla dziecka, które musi podróżować w pozycji leżącej i spacerówkę dla starszego.

polecamy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wózek spacerowo-głęboki charakteryzuje się nowoczesnym i sportowym designem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Nowoczesna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego funkcje. Wózek szybko zmienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż aluminiowy zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz przestronne nosidełko zapewnia wygodę zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe obraca się zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Cztery bardzo duże piankowe koła, zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach. proponowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, mają szeroką paletę kolorów. Do każdej konstrukcji dołączone są również przydatne akcesoria, takie jak torby, czy kosze na zakupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez nas produktów!

Zakładanie pasa poporodowego jest powszechną praktyką na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka zapewniając poczucie komfortu. Pas poporodowy (pas poporodowy) poleca się po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po cesarskim cięciu – ochrania przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia również wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie na brzuchu. Systematyczne korzystanie z pasa i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do sylwetki sprzed ciąży.

Ciąża
Autor: Mario Emiliano Fernandez
Źródło: http://www.flickr.com
W celu stosownego dobrania rozmiaru, trzeba zmierzyć obwód brzucha, a potem wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.Pas poporodowy trzyma się w oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu. Pas poporodowy pierze się w rękach w temperaturze 40°C przy użyciu łagodnych środków do prania, np. przeznaczonych do prania wełny.

Nie należy dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie można prasować! Nie można chlorować! Stosowanie pasa trzeba skonsultować z lekarzem. Podczas noszenia pasa zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągłe używanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni na brzuchu.